SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
Kniha Velká knedlíková kuchařka
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

Kniha Velká knedlíková kuchařka

Velká knedlíková kuchařka nabízí hned veletucet – tedy 144 originálních knedlíkových receptů ! Ty pro vás sepsal nekorunovaný knedlíkový král Petr Kosiner, šéfkuchař společnosti Knedlíky Láznička, společně s food editorkou Kateřinou Bednářovou. O úvodní část, která vás provede přípravou základních těst i postupů, se postarala již korunovaná královna série Kuchařek pro dceru…
Kód: 2955940Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Velká knedlíková kuchařka nabízí hned veletucet – tedy 144 originálních knedlíkových receptů! Ty pro vás sepsal nekorunovaný knedlíkový král Petr Kosiner, šéfkuchař společnosti Knedlíky Láznička, společně s food editorkou Kateřinou Bednářovou. O úvodní část, která vás provede přípravou základních těst i postupů, se postarala již korunovaná královna série Kuchařek pro dceru, Jana Florentýna Zatloukalová.

Knedlíky servírované k masu s kostí

Knedlíková kuchařka odpoví začínajícím kuchařům na otázky ohledně přípravy všech druhů knedlíků. Zároveň nabídne přesné a fungující recepty vychytané do posledního detailu, včetně podrobných fotografických návodů. Uvařit bramborový, houskový nebo i kynutý ovocný knedlík už pro vás bude navždy „brnkačka“.

Knedlíčková polévka

Ostřílení kuchaři a kuchařky všech generací si zde rozšíří repertoár o speciální knedlíky a netradiční suroviny. V kuchařce najdete například perníkové knedlíky ke zvěřině, slavnostní mandlové ke svíčkové nebo rustikální fazolový knedlík k pivnímu guláši. Jsou zde i ovocné knedlíky všech druhů, rýžové knedlíky, ty do polévek, pečené či bezlepkové, vždy s podrobným návodem i doporučením, k jakému pokrmu jsou vhodné.

Hlavní přednosti

  • 144 originálních knedlíkových receptů
  • Přesné a fungující recepty
  • Rozšíření repertoáru o speciální knedlíky a netradiční suroviny
  • Podrobné fotografické návody

 

Parametry

Počet stran288
Rok vydání2020