Kniha Albi Vlastivěda - dějepisná část
Kniha ALBI Vlastivěda - dějepisná částKniha ALBI Vlastivěda - dějepisná částKniha ALBI Vlastivěda - dějepisná částKniha ALBI Vlastivěda - dějepisná částKniha ALBI Vlastivěda - dějepisná částKniha ALBI Vlastivěda - dějepisná částKniha ALBI Vlastivěda - dějepisná část
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dostupnost zboží v daném regionu.

Ověřený zákazník

Kniha ALBI Vlastivěda - dějepisná část

Mluvicí kniha Vlastivěda - dějepisná část z edice Kouzelné čtení shrnuje dětem od 8 let to nejdůležitější z učiva vlastivědy pro 4. a 5. ročník. Přináší přehledný pohled na historii českého státu od sv. Václava až po T. G. Masaryka. Kniha je vhodným doplňkem pro domácí vzdělávání nebo zopakování školního učiva. Kniha obsahuje téměř 1 300 zvukových stop.
Kód: 3514881PN: 14914Výrobce: ALBIZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
949   včetně DPH
Cena bez DPH: 863 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)12.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)14.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Mluvicí kniha Vlastivěda - dějepisná část z edice Kouzelné čtení shrnuje dětem od 8 let to nejdůležitější z učiva vlastivědy pro 4. a 5. ročník. Přináší přehledný pohled na historii českého státu od sv. Václava až po T. G. Masaryka. Kniha je vhodným doplňkem pro domácí vzdělávání nebo zopakování školního učiva. Kniha obsahuje téměř 1 300 zvukových stop.

Edice Chytrý školák

Oproti ostatním knihám z edice Kouzelné čtení má Vlastivěda 39 tenkých stránek, takže je schopná pojmout více informací než klasické kouzelné knihy se silnými stránkami. Tato moderní učebnice je určená všem chytrým školákům, kteří se chtějí zábavnou formou seznámit s předmětem vlastivěda. Přináší dětem přehledný pohled na historii českého státu. Výklad dějin je doplněný dobrodružným příběhem tří dětí, které se podle staré listiny vydávají na cestu, kterou musel projít každý budoucí český král. Na cestě měl splnit uložené úkoly a dokázat, že je titulu hoden. Hrdinové našeho příběhu se pokusí cestu projít a úkoly vyřešit. Připojte se k nim a ponořte se do světa napínavého úpříběhu českých dějin.

Upozornění: interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení a Tolki nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť.

Specifikace

  • Značka: Albi
  • Kolekce: Kouzelné čtení
  • Edice: Chytrý školák
  • Model: Vlastivěda - dějepisná část
  • Věk: 8+
  • Ilustrace: Vojtěch Šeda
  • Text: Mgr. Ivan Bauer
  • Namluvili: Drahomíra Kočová, Igor Bareš a Jan Přeučil
  • Hmotnost: 0,256 kg
  • Rozměry: 21,5 x 29,5 x 3 cm

Parametry

RozděleníKnihy
Vhodné od8 let