UPOZORNĚNÍ 31. 05. 2023 Zavřeno 1. 06. 2023 otevřeno od 13 hod. OPTIMA
Kniha Albi Přírodověda
Kniha ALBI PřírodovědaKniha ALBI PřírodovědaKniha ALBI PřírodovědaKniha ALBI Přírodověda
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Kniha ALBI Přírodověda

Moderní interaktivní učebnice z edice Chytrý školák shrnuje to nejdůležitější z učiva přírodovědy pro 4. a 5. ročník ZŠ . Je vhodným doplněním klasických školních učebnic. Díky elektronické tužce se děti mohou učit samostatně, interaktivně a zábavně. Vzniklo ve spolupráci se studiem SoundLab . Kniha obsahuje téměř 2 600 zvukových stop . Edice Chytrý školák Tato…
Kód: 3648169PN: 22517Výrobce: ALBIZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
949   včetně DPH
Cena bez DPH: 863 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)5.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)7.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Moderní interaktivní učebnice z edice Chytrý školák shrnuje to nejdůležitější z učiva přírodovědy pro 4. a 5. ročník ZŠ. Je vhodným doplněním klasických školních učebnic. Díky elektronické tužce se děti mohou učit samostatně, interaktivně a zábavně. Vzniklo ve spolupráci se studiem SoundLab. Kniha obsahuje téměř 2 600 zvukových stop.

Edice Chytrý školák

Tato moderní učebnice je určená všem chytrým školákům, kteří se chtějí zábavnou formou seznámit s předmětem přírodověda. Prostřednictvím vtipných ilustrací a množství nevšedních fotografií děti rychleji proniknou do učební látky. Učivo si mohou zopakovat pomocí kvízů. Důraz je kladen na praktické využití získaných znalostí. Kniha Přírodověda obsahuje 15 kapitol – kromě klasických témat, jako je nauka o zvířatech, rostlinách nebo o lidském těle, se publikace věnuje i různým zajímavostem, např. ze světa pod mikroskopem či z návštěvy ZOO.

Upozornění: interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení a Tolki nefungují samostatně – k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť.

Specifikace

  • Značka: Albi
  • Kolekce: Kouzelné čtení
  • Edice: Chytrý školák
  • Model: Přírodověda
  • Věk: 8+
  • Texty: Mgr. Dagmar Jandová
  • Ilustrace: Milan Starý
  • Namluvili: Vladimír Kořen, Sabina Laurinová a Michal Stejskal
  • Hmotnost: 0,23 kg
  • Rozměry: 21,5 x 30 x 4 cm

Parametry

RozděleníKnihy