Kniha Albi Když roboti brebentí
Kniha ALBI Když roboti brebentíKniha ALBI Když roboti brebentíKniha ALBI Když roboti brebentíKniha ALBI Když roboti brebentíKniha ALBI Když roboti brebentíKniha ALBI Když roboti brebentíKniha ALBI Když roboti brebentíKniha ALBI Když roboti brebentí
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

Kniha ALBI Když roboti brebentí

Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení , kterou děti od 3 let provází dvě postavičky, robot Robi a robotka Otka , které jim s mluvením pomáhají. Spolu s nimi se děti pokouší správně vyslovovat hlásky D, T, N, L, R a Ř . Logopedická kniha obsahuje hravé úkoly podněcující děti k mluvení, a tím i k procvičování problematických jevů. Nechybí ani básničky…
Kód: 3223508PN: 82761Výrobce: ALBIZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
799   včetně DPH
Cena bez DPH: 726 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)27.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)1.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, kterou děti od 3 let provází dvě postavičky, robot Robi a robotka Otka, které jim s mluvením pomáhají. Spolu s nimi se děti pokouší správně vyslovovat hlásky D, T, N, L, R a Ř. Logopedická kniha obsahuje hravé úkoly podněcující děti k mluvení, a tím i k procvičování problematických jevů. Nechybí ani básničky, písničky a napínavé komiksy. Knihu připravila speciální pedagožka, logopedka a autorka mnoha dětských knih Ester Stará. Kniha je namluvená Janou Holcovou, Petrem Pěknicem a dětmi z Dismanova rozhlasového dětského souboru. Obsahuje přes 1500 zvuků a textů.

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.

Upozornění: nefunguje samostatně bez Albi elektronické tužky. Pro správné fungování této knihy je nutné provést aktualizaci tužky a mít nahraných všech 8 zvukových souborů (pro každou dvoustranu knihy je vytvořen jeden zvukový soubor). Všechny soubory jsou uloženy v souboru ZIP, který před nahráváním do tužky musíte rozbalit.

Specifikace

  • Značka: Albi
  • Edice: Kouzelné čtení
  • Model: Když roboiti brebentí
  • Věk: 3+
  • Počet hráčů: 1+
  • Doba hraní: 15+
  • Namluvili: Jana Holcová, Petr Pěknic a děti z Dismanova rozhlasového dětského souboru
  • Připravila: speciální pedagožka, logopedka Ester Stará
  • Hmotnost: 0,36 kg
  • Rozměry: 23 x 27 x 1 cm

Parametry

RozděleníKnihy
Vhodné od3 let