Kniha Albi KČ My First English
Kniha ALBI KČ My First EnglishKniha ALBI KČ My First EnglishKniha ALBI KČ My First EnglishKniha ALBI KČ My First English
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Zboží přišlo bez problému,spokojenost

Ověřený zákazník

Kniha ALBI KČ My First English

Na farmě, u lékaře nebo třeba na oslavě? Ano, existuje řada míst a věcí, které se teď hravě naučíte pojmenovat anglicky s interaktivní mluvící knihou My first English z edice Kouzelné čtení. Dozvíte se, jak nová slovíčka použít ve větách, zazpíváte si originální písničky a zahrajete zábavné kvízy. To vše v duchu celosvětově uznávané metody Helen Doron English , která…
Kód: 3205441PN: 29089Výrobce: ALBIZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
849   včetně DPH
Cena bez DPH: 772 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Na farmě, u lékaře nebo třeba na oslavě? Ano, existuje řada míst a věcí, které se teď hravě naučíte pojmenovat anglicky s interaktivní mluvící knihou My first English z edice Kouzelné čtení. Dozvíte se, jak nová slovíčka použít ve větách, zazpíváte si originální písničky a zahrajete zábavné kvízy. To vše v duchu celosvětově uznávané metody Helen Doron English, která učí angličtinu přirozeně a způsobem, jež zaručí ty nejlepší výsledky. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.

U knihy máte na výběr dva různé zvukové soubory ke stažení. Pokud dáváte přednost rodilému mluvčímu se silnějším severo anglickým přízvukem, stáhněte si soubor s mužským hlasem: Thomas March, pokud preferujete rodilého mluvčího s neutrálním přízvukem, pak zvolte možnost: Paul Coltofeanu. Kniha My first English obsahuje přes 1200 zvukových stop. Namluvili Farhia Moalin a Thomas March nebo Paul Coltofeanu.

Upozornění: v tužce může být vždy pouze jeden soubor k dané knize, nelze nahrát do tužky oba soubory současně. Nefunguje samostatně bez Albi elektronické tužky.

Specifikace

  • Značka: Albi
  • Edice: Kouzelné čtení
  • Model: My first English
  • Věk: 3-7
  • Namluvili: Farhia Moalin a Thomas March nebo Paul Coltofeanu
  • Hmotnost: 0,36 kg
  • Rozměry: 23 x 27 x 1 cm

Parametry

RozděleníKnihy
Vhodné od3 let