SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
Klávesnice Yenkee Panzer YKB 3400US, herní
Klávesnice Yenkee Panzer YKB 3400US, herníKlávesnice Yenkee Panzer YKB 3400US, herní
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

Klávesnice Yenkee Panzer YKB 3400US, herní

Herni mechanická RGB klávesnice Panzer obsahuje prémiové mechanické spínače "OUTEMU Blue" , které jsou vytvořeny výhradně pro herní nasazení. Zaručují vysokou odolnost, výdrž a velmi nízkou odezvu . Transparentní provedení spínače rozprostře podsvícení klávesnice široce do prostoru a rozjasní tak celý stůl. Díky vyvýšeným tlačítkům je klávesnice perfektní volbou pro…
Kód: 2972550PN: 45015002Výrobce: YenkeeZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 148 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)21.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)25.1. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)25.1. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Herni mechanická RGB klávesnice Panzer obsahuje prémiové mechanické spínače "OUTEMU Blue", které jsou vytvořeny výhradně pro herní nasazení. Zaručují vysokou odolnost, výdrž a velmi nízkou odezvu. Transparentní provedení spínače rozprostře podsvícení klávesnice široce do prostoru a rozjasní tak celý stůl. Díky vyvýšeným tlačítkům je klávesnice perfektní volbou pro hraní, ale bylo taktéž dosaženo maximálního možného jasu. Překliknutí jsou díky jasnému podsvícení minimalizována.

Herní klávesnice Panzer

Herní klávesnice

Tělo klávesnice je vyrobené z vysoce kvalitního kovu. To s sebou přináší nadstandardní odolnost, výdrž a díky své hmotnosti taktéž pevnou stabilitu. Té napomáhá rozsáhlé pogumování spodní strany a široké výklopné nožičky pro nastavení sklonu klávesnice. Individuální nastavení RGB podsvícení nabízí svobodnou volbu podsvícení jednotlivých tlačítek. Mimo předdefinované barevné profily, které jsou rozvrženy dle herních žánrů, paměť klávesnice nabízí i pět samostatných profilů pro vlastní rozvržení barevného podsvícení. Pro nerušené hraní je tak možné mít podsvícená pouze tlačítka, která jsou pro danou aktivitu potřebná. Po obvodu exteriéru klávesnice je vedená přizpůsobitelná RGB lišta, díky které se z Panzer stává unikátní klávesnice.

Efektivní nastavení

K jejímu ovládání není zapotřebí software, lišta lze pohodlně a přehledně nastavit pouze za pomocí klávesových zkratek. Klávesnice nabízí pro zjednodušení, zrychlení a zefektivnění použití tvorbu maker. Editor je podrobný a pořízení makra a následná nabízející se editace obsahuje spoustu funkcí pro co nejpohodlnější úpravu. Makra lze následně přiřadit libovolnému tlačítku na klávesnici. Ergonomická opěrka výrazně snižuje únavu zápěstí při dlouhém hraní anebo práci bez přestávek. Opěrka je navíc sklopná a plně odnímatelná.

Dedikovanými tlačítky nad numerickým blokem máte nastavení hlasitosti plně pod kontrolou. Výkonný software pro klávesnici nabízí vše, co si může každý hráč přát. Plně programovatelným klávesám lze zaměnit funkce, přiřadit k nim funkce pro usnadnění práce a v poslední řadě též makra. Pohodlné individuální nastavení podsvícení je díky softwaru velmi pohodlné a nechybí ani volba mezi zbývajícímí barevnými efekty, které klávesnice nabízí. Samotná nastavení klávesnice lze uložit do tří samostatných profilů, které program nabízí. Různá makra na rozdílné úlohy či přemapování kláves mohou tak být až třikrát pod stejným tlačítkem.

Ergonomická opěrka je sklopná a odnímatelná

Multimediální funkce

Multimediální funkce zahrnují základní a nejčastěji používané příkazy. Ty se skrývají pod klávesami F1-F10 a jejich spuštění docílíte stiskem určitého tlačítka v této škále společně s klávesou FN. Pro ničím nerušené hraní je v klávesnici zabudován herní mód, který uzamkne klávesu Windows. Případné překliknutí tak nevyústí ve shození programu na lištu a zamezí tak téměř jisté prohře.

Klávesnice je z velké části plug and play. To znamená, že k využití jejího plného potenciálu není téměř potřeba přiloženého softwaru, valná většina funkcí lze dělat pomocí klávesových zkratek i včetně individuálního podsvícení. Osobní volby a nastavení se v klávesnici ukládají, tudíž je možné používat svá nastavení i na jiném počítači. Kompletní pokrytí klávesnice anti-ghostingem znamená, že všechna stisknutá tlačítka naráz budou klávesnicí bez problému ve správném pořadí zaznamenány.

Specifikace

 • Značka: Yenkee
 • Model: Panzer YKB 3400US
 • Typ klávesnice: herní
 • Typ spínače: mechanický OUTEMU Blue
 • Reakční doba spínače: 1 ms
 • Životnost spínače: 50 000 000 stisků
 • Aktivační síla spínače: 60 ± 5 gf
 • Funkce Anti Ghosting / N-Key Rollover
 • Barva podsvícení: Full RGB
 • Jmenovité napětí: 5 V DC (USB)
 • Jmenovitý proud: 200 mA
 • Délka kabelu: 1,8 m
 • Layout: USA

Systémové požadavky

 • Port USB
 • Windows Vista/7/8/10

Obecné

 • Barva: černá
 • Hmotnost klávesnice: 1 050 g
 • Rozměry (Š x v x H): 44,4 x 15 x 4,9 cm

Parametry

Barevné provedeníčerná
Hmotnost (g)1050
Layoutanglická
Rozměry š x v x h (mm)444 x 150 x 49