Kensington houpací opěrka nohou
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Flexibilní přístup k požadavkům. Rychlá reakce.

Ověřený zákazník

Kensington houpací opěrka nohou

Houpací opěrka nohou je pohodlná, nabízí stabilní oporu, pyšní se nosností 136 kg a deskou otočnou o 360°, takže vám poskytne maximální ergonomii a podpoří pohyb i protažení během sezení či stání. Silná, neklouzavá extrudovaná otočná hliníková deska pomáh Podporuje pohyb a protažení, čímž pomáhá zlepšovat krevní oběh a uvolňovat tlak pro dosažení celodenního pohodlí.
Kód: 3609276PN: K58303WWVýrobce: KensingtonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 900 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 4.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 6.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Houpací opěrka nohou je pohodlná, nabízí stabilní oporu, pyšní se nosností 136 kg a deskou otočnou o 360°, takže vám poskytne maximální ergonomii a podpoří pohyb i protažení během sezení či stání. Silná, neklouzavá extrudovaná otočná hliníková deska pomáh

Podporuje pohyb a protažení, čímž pomáhá zlepšovat krevní oběh a uvolňovat tlak pro dosažení celodenního pohodlí. Přispívá k pohybům NEAT (Non-Exercise Activity Thermogenesis), jako je houpání chodidel a psaní, čímž podporuje metabolický výdej a udržuje nás zdravé
Elegantní, všestranný design s decentním, nízkoprofilovým provedením se hodí do prostředí každé kanceláře. Ideální na sezení nebo stání.
Deska otočná o 360° byla navržena na podporu pohybu nohou a chodidel i protahování během dne, čímž pomáhá zlepšovat krevní oběh a uvolňovat tlak.
Neklouzavá deska z extrudovaného hliníku má nosnost až 136 kg. Vyvýšené hřebeny na desce a pogumované nožky pomohou udržet vaše chodidla v opěrce na místě.