Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest. Z DŮVODU STÁTNÍCH SVÁTKŮ V PÁTEK 10.4. A V PONDĚLÍ 13.4. MÁME ZAVŘENO.
Kartáč rotační 4L na hadici
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, odborná zdatnost

Ověřený zákazník

Kartáč rotační 4L na hadici

Kartáč rotační 4L na hadici Rotační kartáč je praktickým doplňkem do každé garáže nebo na zahradu. Kartáč se připojuje na zahradní hadici a roztáčí se tlakem vody, není tedy potřeba žádných baterií. S tímto kartáčem vyčistíte snadno a pohodlně i obtížně přístupná místa, jako jsou disky kol u auta nebo části motorky. Kartáč vám skvěle poslouží…
Kód: 2720790Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Kartáč rotační 4L na hadici
Rotační kartáč je praktickým doplňkem do každé garáže nebo na zahradu. Kartáč se připojuje na zahradní hadici a roztáčí se tlakem vody, není tedy potřeba žádných baterií. S tímto kartáčem vyčistíte snadno a pohodlně i obtížně přístupná místa, jako jsou disky kol u auta nebo části motorky. Kartáč vám skvěle poslouží také při mytí jízdního kola, zahradního nábytku, golfových holí nebo turistických bot.

Obsah balení:

1x rotační kartáč na hadici
1x spojka
Technická specifikace:

Materiál: ABS (pevný, odolný plast)
Barva: černá
Celková délka nástavce: 37 cm
Velikost kartáče: 7 cm x 6 cm
Páčka pro regulaci síly průtoku
Neobsahuje baterie, aktivuje se tlakem vody
Hadice není součástí balení