SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
Kamera LTC LXKAM21
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dostupnost zboží v daném regionu.

Ověřený zákazník

Kamera LTC LXKAM21

Kamera LTC LXKAM21 Malá a diskrétní sledovací kamera LTC vybavená řadou pokročilých a užitečných funkcí. Ideální pro domácí a kancelářské použití. VYSOKÁ KVALITA LTC KAM21 je cenově dostupné a funkční zařízení, které snadno drasticky zvýší zabezpečení vašeho domova nebo kanceláře a umožní vám bez obav dobře spát. Vysoká kvalita materiálů…
Kód: 3003545Výrobce: LTCZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 399   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 156 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)8.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)10.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Kamera LTC LXKAM21
Malá a diskrétní sledovací kamera LTC vybavená řadou pokročilých a užitečných funkcí. Ideální pro domácí a kancelářské použití.

VYSOKÁ KVALITA
LTC KAM21 je cenově dostupné a funkční zařízení, které snadno drasticky zvýší zabezpečení vašeho domova nebo kanceláře a umožní vám bez obav dobře spát. Vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě zařízení zaručuje dlouhý a bezporuchový provoz kamery a spokojenost uživatelů.

NIC SE NEBUDE SKRÝVAT!
Instalace monitorování v daném zařízení významně zvyšuje jak bezpečnost samotného zařízení, tak i cenností v něm obsažených a samotného uživatele. Monitorování bohužel nezaručuje 100% zabezpečení proti vloupání a krádeži, přestože je vynikající preventivní metodou. Proto může kvalita záznamu hrát v nežádoucí situaci klíčovou roli. Kamera KAM21 je kompaktní zařízení s vysoce kvalitními záznamy a širokým zorným polem. Kvalita 1080p @ 15fps je moderní standard, který poskytuje jasný a ostrý obraz a při správné kompresi nezabírá mnoho místa na disku. Integrovaný noční režim umožňuje vysoce kvalitní záznam videa i po setmění. Výstupní úhel pohledu kamery je 60 ° vodorovně a 38 ° svisle, ale díky pohyblivé hlavě s možností manipulace ve dvou rovinách se úhel zvětší na 355 ° vodorovně a 90 ° svisle. Možnost manipulace s návratem objektivu eliminuje slepá místa kamery a její vhodné umístění jí umožní pokrýt celou místnost, ve které se nachází.

INTELIGENTNÍ APLIKACE
Pouhá přítomnost kamery dnes nestačí. Neustále se rozvíjející technologie inteligentních domů umožňuje možnosti ochrany domácnosti, které před několika lety nebyly možné. Majitel smartphonu může aktivně komunikovat s kamerou připojenou k bezdrátové síti odkudkoli na Zemi. Díky speciální aplikaci IPC360 (QR kód na obalu) může uživatel spárovat kameru se svým účtem a kdykoli k ní přistupovat. Aplikace umožňuje dálkovou manipulaci s polohou kamery, náhled živého obrazu a přístup k vestavěnému mikrofonu a reproduktoru.

DVĚ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
LTC KAM21 je kamera, která pracuje ve spojení s internetem přes Wi-Fi nebo Ethernet. Bezdrátové rozhraní je pohodlný a spolehlivý způsob připojení mobilních zařízení k internetu bez nutnosti kabelů. V případě KAM21 je vše, co musíte udělat, být v dosahu vašeho routeru a mít přístup k elektrické zásuvce. Pokud dáváte přednost tradičním řešením a máte možnost připojit kameru kabelovým způsobem, umožní vám to vestavěný ethernetový port.

EXTERNÍ PAMĚŤ
Kromě možnosti živého zobrazení obrazu z kamery se do paměti zařízení průběžně ukládají také všechny záznamy a fotografie. KAM21 je vybaven slotem pro kartu microSD, díky kterému uživatel rozhoduje o kapacitě zařízení určeného pro nahrávání. Použití takového řešení také umožňuje snadné oddělení záznamových souborů od samotného zařízení, což by nebylo možné v případě vestavěné paměti. To je užitečné pro přehrávání záznamů na jiném zařízení a pro zálohování. Fotoaparát podporuje karty microSD až do 128 GB.

OBOUSMĚRNÁ KOMUNIKACE
Vestavěný reproduktor a mikrofon umožňují uživateli aktivně komunikovat s kamerou pomocí vyhrazené aplikace. Díky mikrofonu může uživatel poslouchat, co se aktuálně děje v místě kamery, a funkce interkomu vám umožňuje streamovat hlas z telefonu přímo do reproduktoru kamery. To vám umožní mluvit s osobou v místnosti nebo postavit se nechtěné osobě.

SYSTÉM OZNÁMENÍ
Komunikace s kamerou prostřednictvím aplikace znamená, že uživatel vždy ví, co se v jeho domě děje, bez ohledu na to, kde se právě nachází. Nelze však očekávat, že uživatel bude neustále kontrolovat pohled kamery v případě podezření na hrozbu. Proto je KAM21 vybaven systémem detekce pohybu, jehož aktivace automaticky odešle upozornění na váš telefon. Když se někdo objeví v dosahu kamery, budete o ní vědět jako první.

Vlastnosti:

- Obrazový snímač: 1 / 2,9 "CMOS F2.3
- Objektiv: 3,6 mm 1080p, HD objektiv
- Úhel pohledu: Horizontální: 60 °
- Vertikální: 38 °
- Noční režim: Duální filtr, infračervený filtr, 9 x infračervená LED
- Úhel natočení: Vodorovně: 355 °
- Svisle: 90 °
- Komprese videa: Duální stream H.264
- Rozlišení: 1920 x 1080 při 15 fps
- Audio komprese: AAC / G.711, obousměrný interkom
- Síťové rozhraní: 1 x RJ-45 10M / 100M, LAN zásuvka

WiFi a frekvence:

- Frekvence: IEEE802.11 a / b / g / n : 2,4 ~ 2,4835 GHz
- Zabezpečení bezdrátové sítě LAN: 64 / 128bitové šifrování
- WEP / WPA-PSK / WPA2-PSK
- Pozice programu: 15 přednastavených pozic pro rychlé prohlížení aplikací v telefonu
- Paměťový slot: Rozdrtí karty microSD až do 128 GB
- Upozornění na poplach: Zpráva z aplikace
- Režim alarmu: Detekce pohybu
- Napájení: DC 5V / 1A
- Spotřeba energie: <5 W.
- Pracovní prostředí: Pracovní teplota: -10 ° C ~ + 50 ° C
- Vlhkost: 10% ~ 95%

Obsah balení:

- 1 x monitorovací kamera
- 1 x napájecí adaptér 5V
- 1 x napájecí kabel MicroUSB
- 1 x sada montážního příslušenství
- 1 x uživatelská příručka