Kabelová přechodka z kabelu LC/PC do konektoru SC/PC, LC samice/SC samec, multi mode (OM4)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Byl jsem spokojený doporučuji

Ověřený zákazník

Kabelová přechodka z kabelu LC/PC do konektoru SC/PC, LC samice/SC samec, multi mode (OM4)

XtendLan ADRH-LCF2SCM-OM4 Kabelová přechodka z kabelu LC do konektoru SC. Broušení PC. Vhodné pro multi mode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode (OM4) Technologie sítě: simplex Konektory: LC (F) / SC (M)
Kód: 2837385PN: ADRH-LCF2SCM-OM4Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
799   včetně DPH
Cena bez DPH: 660 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 10.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan ADRH-LCF2SCM-OM4

Kabelová přechodka z kabelu LC do konektoru SC. Broušení PC. Vhodné pro multi mode vlákna.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode (OM4)

Technologie sítě: simplex

Konektory: LC (F) / SC (M)