SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
Hygienická rouška na ústa 3-vrstvá (non-medical) - balení 50ks
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlá a bezproblémová komunikace, příjemné jednání. Vše naprosto bez chyby.

Ověřený zákazník

Hygienická rouška na ústa 3-vrstvá (non-medical) - balení 50ks

Jednorázová hygienická rouška na ústa Medical (3A Medical) je vybavena ochranným filtrem FFPI, který zachytí minimálně 80 % všech škodlivých částic. Skládá se ze tří vrstev netkaného textilu, což umožňuje zachytit i nejmenší mikroorganismy. Umí zachytit až 78 % všech kapének, přenášejících viry.  Tyto jednorázové zdravotní roušky brání především šíření nákazy od jejího…
Kód: 2925310Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
259   včetně DPH
Cena bez DPH: 214 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 30.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Jednorázová hygienická rouška na ústa Medical (3A Medical) je vybavena ochranným filtrem FFPI, který zachytí minimálně 80 % všech škodlivých částic. Skládá se ze tří vrstev netkaného textilu, což umožňuje zachytit i nejmenší mikroorganismy. Umí zachytit až 78 % všech kapének, přenášejících viry. 

Tyto jednorázové zdravotní roušky brání především šíření nákazy od jejího uživatele. Hygienická rouška na ústa Medical (3A Medical) poskytuje ochranu na zhruba dvě hodiny používání. 

Použití roušky:

Roušku nasadíte správně tak, že najdete na horní části kovový nebo vyztužený pásek. Tuto část nasadíte na kořen nosu a přiměřeným tlakem ji ukazováčkem a palcem utěsníte okolo kořenu nosu. Pomocí gumiček/provázků na levé a pravé straně roušky jí umístěte za uši. V případě, že potřebujete upravit délku gumiček, zkraťte je uzlíkem. Ujistěte se, že rouška zahaluje váš nos, ústa a bradu.

Po nasazení roušky a při jejím používání se jí nedotýkejte, sahejte jen na upevňovací gumičky/provázky.

Během sundání roušky se nedotýkejte její přední části, která může být kontaminovaná. Nepotřebnou roušku vyhoďte do uzavřeného koše na odpadky, Ruce si omyjte alkoholem, desinfekčním mýdlem nebo gelem a vodou. Máte-li k dispozici antibakteriální prostředky, naneste je na ruce a nechte působit. Mytí rukou by mělo následovat i po náhodném doteku přední části roušky při jejím používání. Pokud vaše rouška zvlhne, nahraďte ji novou a suchou. Mějte na paměti, že zvlhlá rouška snižuje svoji účinnost.