Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
Hračka Siku Farmer Traktor John Deere 1:32
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Zboží přišlo bez problému,spokojenost

Ověřený zákazník

Hračka Siku Farmer Traktor John Deere 1:32

Siku Farmer Traktor John Deere 6210R je velice kvalitně zpracovaný model v měřítku 1:32 . Kromě osvědčených funkcí, jako jsou nápravy a spojovací zařízení, je tento model vybaven univerzálními systémy osvětlení na střeše kabiny . Kabina s výklopnými zrcátky je plně prosklená a vyjímatelná. Propracované detaily ráfků a pneumatik dokončují výbornou vizuální stránku tohoto…
Kód: 2770344PN: 3282Výrobce: SikuZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 074 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)8.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)9.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)10.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Siku Farmer Traktor John Deere 6210R je velice kvalitně zpracovaný model v měřítku 1:32. Kromě osvědčených funkcí, jako jsou nápravy a spojovací zařízení, je tentomodel vybaven univerzálními systémy osvětlení na střeše kabiny. Kabina s výklopnými zrcátky je plně prosklená a vyjímatelná.Propracované detailyráfků a pneumatikdokončují výbornou vizuální stránkutohoto modelu. Model jeurčenvšemdětem starším tří leta samozřejmě také vášnivým sběratelům i tatínkům-hračičkům.

SIKU Farmer je edice vysoce kvalitně zpracovaných a realistických modelů všech oblíbených zemedělských strojů a zařízení.Všechny hračky v této produktové řadě jsouvyrobeny z kvalitních materiálůas vysokým důrazem na autentičnost zpracování. Mnohé nabízejí také zábavné mechanické funkce. Nechte se unést světem poctivé práce - světem farmářů a zemědělců.

SIKU je výrobce známý svou kvalitou a precizními modely takřka všeho kolem nás.Za svou mnohaletou historii si vydobyl přední místo na trhu a tuto pozici dále upevňuje stále novými a propracovanějšími modely všech kategorií.


Specifikace:
Doporučený věk: od 3 let
Materiál: kov + plast

Rozměry:
23,5 x 13,5 x 8,7 cm

Parametry

Materiálkov / plast
Měřítko1:32
Vhodné od3 let