Hra Vilac balanční medvídek Eddy
Hra VILAC balanční medvídek Eddy
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Hra VILAC balanční medvídek Eddy

Balanční hra v jemných skandinávských tónech. Hoďte kostkou a podle barvy, která vám padne, zkuste na Eddyho břicho naskládat sněhové vločky, polární lišky, tučňáky nebo hory a chutnou zmrzlinu. Budete nejšikovnější, nespadne vám vše z Eddyho?! Tato hra pomůže s rozvojem jemné motoriky, zručnosti a soustředění. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME…
Kód: 3296099PN: V8505Výrobce: VILACZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Balanční hra v jemných skandinávských tónech. Hoďte kostkou a podle barvy, která vám padne, zkuste na Eddyho břicho naskládat sněhové vločky, polární lišky, tučňáky nebo hory a chutnou zmrzlinu. Budete nejšikovnější, nespadne vám vše z Eddyho?! Tato hra pomůže s rozvojem jemné motoriky, zručnosti a soustředění. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, jsou vyráběny bez plýtvání energiemi ekologicky, šetrně k životnímu prostředí.

Michelle Carlslund

Cestujte s námi v naivním a elegantním světě dánské ilustrátorky Michelle Carlsund, světě jemných barev, který je plný roztomilých medvědů a přátelských ptáčků. V roce 2010, když Michelle ještě studovala grafický design, vytiskla doma své ilustrace a zkusila je prodat na designovém trhu, kde se setkaly s velkým úspěchem! Několik obchůdků chtělo začít prodávat její výtvory a tak ji napadlo, že by bylo fajn začít podnikat. Michelle se rychle stala uznávanou nezávislou ilustrátorkou. Dnes můžete její ekologické grafické díla zakoupit po celém světě v designových buticích, papírnictvích a dětských obchodech. Michelle se inspiruje vším kolem ní. Její výtvory jsou něžné a poetické, stylizovaný a dětinský styl, který se perfektně prolíná s hračkami firmy Vilac. „Jsem hranolky milující, časová optimistka a tvůrkyně ekologických plakátů a ilustrátorka na volné noze se sídlem v dánské Kodani,“ to by řekla ilustrátorka Michelle Carlslundová, kdyby se měla popsat jednou větou.

Specifikace

 • Značka: Vilac
 • Určení: balanční hra
 • Věk: 4+
 • Design: Michelle Carlslund
 • Počet dílků: 14
 • Barva: mix barev
 • Materiál: dřevo
 • Hmotnost balení: 0,4 kg
 • Rozměry balení: 20 x 20 x 4 cm

Obsah balení

 1. 1x základna
 2. 12x herních dílků
 3. 1x kostka

Parametry

Materiáldřevo
Vhodné od4 let