GWL solární panel ELERIX, Mono 550Wp, 144 článku, half-cut, EXS-550MHC-B, 1ks
GWL solární panel ELERIX, Mono 550Wp, 144 článku, half-cut, EXS-550MHC-B, 1ksGWL solární panel ELERIX, Mono 550Wp, 144 článku, half-cut, EXS-550MHC-B, 1ks
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

GWL solární panel ELERIX, Mono 550Wp, 144 článku, half-cut, EXS-550MHC-B, 1ks

GWL/POWER ELERIX EXS-550MHC-B Precizně vyrobený celočerný monokrystalický PERC solární panel s výkonem 550 Wp a účinností až 21,3 % . Panel je vhodný nejen ve spojení s mikroměniči pro systémy GridFree , elektrický ohřev vody, ale i pro větší instalace. Černý rám s černým podkladem vypadá na každé střeše opravdu skvěle. Kvalitně zpracovaný elegantní černý solární…
Kód: 3323209PN: EXS-550MHC-BZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

GWL/POWER ELERIX EXS-550MHC-B

Precizně vyrobený celočerný monokrystalický PERC solární panel s výkonem 550 Wp a účinností až 21,3 %. Panel je vhodný nejen ve spojení s mikroměniči pro systémy GridFree, elektrický ohřev vody, ale i pro větší instalace. Černý rám s černým podkladem vypadá na každé střeše opravdu skvěle.

Kvalitně zpracovaný elegantní černý solární panel s garancí výkonu od výrobce 30 let. Více informací naleznete níže v souvisejících dokumentech.
Vysoce efektivní monokrystalické panely ve standardním rozměru (2279 x 1134 x 35 mm) za příznivou cenu pro rychlou návratnost investice. Navíc všechny dodávané panely mají pozitivní toleranci nominálního výkonu.

Tyto panely mají 144 článků sestavených do pole v celočerném hliníkovém pevném rámu. Je vybaven speciálním mechanicky odolným tvrzeným sklem s vysokou schopností průchodu světelného záření.
Voděodolný výstup má integrované bypass diody pro ochranu před zpětným proudem a je vysoce odolný proti extrémním projevům počasí jako jsou vysoké a nízké teploty, námraza, silný déšť nebo vítr.


Technologie PERC (Passivated Emitter and Rear Cell)
Solární články typu PERC mají pasivovanou zadní stranu článku, která je schopna absorbovat světlo, které lze použít k výrobě elektřiny. Tato technologie právě umožňuje dosáhnout vysoké konverzní účinnosti. Díky tomu panely dosahují lepšího poměru výkon/plocha a špičkového výkonu v provozních podmínkách.


Součástí panelu je i připojovací box s kabely a konektory MC4. Délka kabelů je 110 cm.


Panely máme obvykle skladem v Praze s rychlým dodáním v rámci ČR a SR do dvou dnů.

Pro domluvu VELKOOBCHODNÍCH cen pro větší odběry (10 kWp, 30 kWp a i více) nás prosím kontaktujte. Rádi Vám vyjdeme vstříc.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ panelu: monokrystalický
Počet článků: 144 (6 x 24)
Max. výkon (Pmax): 550 W
Jmenovité napěti (Vmpp): 42,0 V
Jmenovitý proud (Impp): 13,1 A
Rozměry: 2279 x 1134 x 35 mm
Délka výstupního kabelu: 110 cm
Hmotnost: 28,5 kg
Barva: černá (černý rám)

Mohlo by Vás zajímat