GPON TP-Link XC220-G3v 4xGLAN, 1x SC/APC GPON, 1x RJ11 FXS, 2,4/5GHz
GPON TP-LINK XC220-G3v 4xGLAN, 1x SC/APC GPON, 1x RJ11 FXS, 2,4/5GHzGPON TP-LINK XC220-G3v 4xGLAN, 1x SC/APC GPON, 1x RJ11 FXS, 2,4/5GHz
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Zboží přišlo bez problému,spokojenost

Ověřený zákazník

GPON TP-LINK XC220-G3v 4xGLAN, 1x SC/APC GPON, 1x RJ11 FXS, 2,4/5GHz

Bezdrátový 2páspový VoIP GPON router TP-Link XC220-G3v pracuje na frekvencích 2,4 a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac a představuje ideální pro řešení Fiber to the Home , kdy splňuje požadavky různorodých zákazníků ISP a poskytuje spolehlivý a rychlý přístup prostřednictvím 1 GPON portu a jeho sdílení pomocí 4 GbE konektorů RJ-45 . Celkem 2 externí antény pak…
Kód: 3326541PN: XC220-G3VVýrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 699   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 404 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 6 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.2. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.2. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Bezdrátový 2páspový VoIP GPON router TP-Link XC220-G3v pracuje na frekvencích 2,4 a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac a představuje ideální pro řešení Fiber to the Home, kdy splňuje požadavky různorodých zákazníků ISP a poskytuje spolehlivý a rychlý přístup prostřednictvím 1 GPON portu a jeho sdílení pomocí 4 GbE konektorů RJ-45. Celkem 2 externí antény pak poskytují stabilní bezdrátové připojení a optimální pokrytí, kdy dosáhnete přenosové rychlosti až 300 MB/s v pásmu 2,4 GHz a při frekvenci 5 GHz činí rychlost přenosu dat až 867 MB/s.

Bezdrátový 2páspový VoIP GPON router TP-Link XC220-G3v představuje ideální pro řešení Fiber to the Home!

Model XC220-G3v pak dokáže zajistit stabilní a rychlé připojení ke všem vašim oblíbeným kabelovým zařízením, včetně herních konzolí, chytrých televizorů, DVR rekordérů a dalších. Proces IGMP Proxy / Snooping optimalizuje poskytování multimediálního provozu, aby zajistil lepší zážitek ze sítě, zejména pro multicast aplikace, jako je IPTV. Díky vysokému upstreamu až 2 488 MB/s nabízí tento GPON router výkonné přesměrování, které zajistí hladký přenos VoIP, streamování videí v HD kvalitě či interaktivních her. Pomocí FXS portu RJ-11 mohou uživatelé uskutečnit nebo přijímat telefonní hovory přes internet pouhým připojením k pevnému telefonu.

Díky vysokému upstreamu až 2 488 MB/s nabízí GPON router TP-Link XC220-G3v výkonné přesměrování, které zajistí hladký přenos VoIP, streamování videí v HD kvalitě či interaktivních her.

Protokoly OMCI a TR-069 umožňují operátorovi vzdáleně řídit, konfigurovat a diagnostikovat klientská zařízení přes OLT jednotku bez jakéhokoliv manuálního zásahu koncových uživatelů. Tato jedinečná funkce snižuje složitost nasazení, čímž ušetří poskytovatelům služeb náklady na provoz a údržbu. Zařízení se rovněž vyznačuje vysokou úrovní zabezpečení, kdy se pyšní šifrováním WPA-PSK/WPA2-PSK. Součástí balení je napájecí adaptér (12 V / 1,5 A) a ethernetový patch kabel, takže k provozu již nic nemusíte dokupovat.

GPON router TP-Link XC220-G3v poskytuje spolehlivý a rychlý přístup k internetu prostřednictvím 1 SC/APC portu, jeho sdílení pomocí 4 GbE konektorů RJ-45 a možnost připojit pevnou linku přes XFS port RJ-11 pro VoIP aplikace.

Hlavní přednosti

  • VoIP GPON router TP-Link XC220-G3v je vhodný pro Fiber to the Home
  • Je určený především pro domácnosti a malé kanceláře
  • Router poskytuje spolehlivý a rychlý přístup prostřednictvím 1 GPON portu
  • Pracuje na frekvencích 2,4 a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac
  • Rychlost přenosu dat dosahuje až na 300 MB/s v 2,4GHz pásmu
  • V 5GHz pásmu činí rychlost přenosu dat až na 867 MB/s
  • Díky vysokému upstreamu až 2,488 GBit/s je zajištěno výkonné přesměrování
  • To zajistí naprosto hladký přenos VoIP a streamování videí v HD kvalitě
  • Pomocí FXS portu RJ-45 snadno připojíte pevný telefon pro volání přes internet
  • Protokoly TR-069 a OMCI umožňují operátorovi vzdálenou správu zařízení
  • Správa přes OLT ušetří poskytovatelům služeb náklady na provoz a údržbu
  • Zařízení se vyznačuje vysokou úrovní zabezpečení – WPA-PSK/WPA2-PSK
  • Zajistí stabilní a rychlé připojení pro herní konzole, DVR či další kabelové zařízení
  • XC220-G3v podporuje IGMP Proxy / Snooping pro optimalizaci streamování IPTV
  • Rodičovská kontrola zajistí odpovídající přístup k internetu pro každého člena rodiny
  • Funkce DMZ přidá další bezpečnostní vrstvy v lokální síti a vytvoří oddělenou podsíť

Specifikace

  • Značka: TP-Link
  • Model: XC220-G3v
  • Určení: VoIP router
  • Typ routeru: GPON
  • Vhodné pro: Fiber to the Home

Management

  • Fyzická tlačítka: Reset
  • Vzdálená správa: Ano
  • Rozhraní řízení správy: ONT
  • Protokoly pro správu zařízení: TR-069, OMCI
  • Požadavky na systém: Microsoft Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000/NT/98SE, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux
  • Požadavky na prohlížeč: Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, Java-enabled browser

Rozhraní

  • 1x SC/APC port
  • 4x GbE RJ-45 konektor
  • 1x RJ-11 FXS port

Výkon a funkce

  • GPON standardy: ITU-T G.984 / G.988
  • Rychlost downstreamu: 2 488 Mbps
  • Rychlost upstreamu: 1 244 Mbps
  • Standardy Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac
  • Frekvence Wi-Fi: 2,4 / 5 GHz
  • Přenosová rychlost Wi-Fi (2,4 GHz): 300 MB/s
  • Přenosová rychlost Wi-Fi (5 GHz): 867 MB/s
  • Kombinovaná přenosová rychlost: 1,2 GB/s
  • Počet externích antén: 2
  • Vysílací výkon (2,4 GHz): 26 dBm
  • Vysílací výkon (5 GHz): 27 dBm
  • Maximální dosah: 20 km
  • Protokoly: IPv4, IPv6
  • Podpora VoIP: Ano
  • Kvalita služeb: Hardware QoS
  • DHCP: Server, Client List, Address Reservation, Relay
  • Dynamic DNS: DynDns, NO-IP
  • Průchodnost VPN: PPTP, L2TP, IPSec Pass-through
  • Mesh technologie: WPA EasyMesh, TP-Link OneMesh
  • Bezdrátové funkce: Enable/Disable Wireless Radio, WDS Bridge, WMM, Wireless Statistics
  • Pokročilé funkce NAT: Virtual Server, Port Triggering, UPnP, ALG, DMZ
  • Další pokročilé funkce: Rodičovská kontrola, Port Mapping, Static Routing, DNS Relay, IGMP V1/V2/V3

Zabezpečení

  • Šifrování: WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
  • Další zabezpečení: NAT Firewall, Access Control, MAC/IP/URL Filtering, IP and MAC Address Binding, Defense “Denial of Service (DoS), SYNFlooding, Ping of Death”

VoIP

  • Počet SIP účtů: 8
  • Přidržení hovoru: Ano
  • Přesměrování hovoru:
  • Warm Call: Ano
  • Nerušit: Ano
  • Omezení hovoru: Ano
  • Rychlé volby: Ano
  • ID volajícího: Ano
  • Konference: 3směrná

Napájení a spotřeba energie

  • Podpora POE: Ne
  • Napájení: 12 V / 1,5 A
  • Maximální spotřeba: 13,9 W

Provozní informace

  • Provozní teplota: 0 až +40 ℃
  • Skladovací teplota -40 až +70 ℃

Fyzické vlastnosti

  • Barva: černá
  • Čistá hmotnost: 700 g
  • Hmotnost balení: 800 g
  • Rozměry balení (Š x V x H): 28,5 x 22,5 x 9 cm

Obsah balení

  1. 1x VoIP GPON router XC220-G3v
  2. 1x 12V napájecí adaptér
  3. 1x patch kabel
  4. 1x průvodce rychlou instalací

Parametry

AKCE - banner na detailu CZ pentaGARANCE doručení do Vánoc
AKCE - banner na detailu SK penta<p><strong>GARANCIA</strong> dorucenia do Vianoc</p>
Komunikační portySC
Napájení12 V / 1,5 A
Počet portů LAN4
Provozní teplota (°C)0 až 40
Rychlost komunikace1 Gbit
Rychlost LAN portů10/100/1000 Mbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]1310,1490
Výchozí jméno a hesloadmin/admin