Glóbus Albi KČ 4.0
Glóbus ALBI KČ 4.0
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Glóbus ALBI KČ 4.0

Nechte pomocí Albi tužky z Kouzelného čtení rozmluvit interaktivní svíticí glóbus a dozvíte se mnoho užitečného o téměř 200 zemích světa . Glóbus obsahuje přes 1 800 zvukových stop . Nově najdete na podstavci jednoduchý ovládací panel. Hlavní přednosti Vyvinut s předními světovými geografy 1800 zvuků a zajímavostí Interaktivní hry na procvičení států…
Kód: 3692736PN: 89992Výrobce: ALBIZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 363 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)4.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)6.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Nechte pomocí Albi tužky z Kouzelného čtení rozmluvit interaktivní svíticí glóbus a dozvíte se mnoho užitečného o téměř 200 zemích světa. Glóbus obsahuje přes 1 800 zvukových stop. Nově najdete na podstavci jednoduchý ovládací panel.

Hlavní přednosti

 • Vyvinut s předními světovými geografy
 • 1800 zvuků a zajímavostí
 • Interaktivní hry na procvičení států a hlavních měst
 • Hymny všech států světa
 • Albi tužka není součástí balení

Upozornění – nefunguje samostatně bez Albi tužky. Nejnovější verze interaktivního mluvicího Glóbusu z edice Kouzelné čtení má stabilnější podstavec a jasnější barvy.

Chytrý glóbus 4.0

Nebeský glóbus údajně používal už slavný matematik, fyzik a astronom Archimédés ve 3. století před naším letopočtem. Asi by ho nikdy nenapadlo, že jednou bude taková kartografická pomůcka i mluvit. Pomocí Albi tužky můžete interaktivní glóbus rozmluvit a dozvíte se mnoho užitečných a zajímavých informací o téměř 200 zemích světa. Dozvíte se o nich důležitá fakta, hlavní města, něco o dané populaci, politické geografii a spoustu dalších informací. Navíc si můžete poslechnout hymnu všech států a spoustu dalších informací.

Veselé kvízy a hry

Nechybí ani zábavné hry a kvízy ve dvou obtížnostech, které ověří vaše získané znalosti. Svíticí glóbus byl vyvinut ve spolupráci s předními odborníky v oblasti geografie. Díky tomu jsou data použitá pro glóbus co možná nejpřesnější a nejaktuálnější. Glóbus obsahuje přes 1 800 zvukových stop. Součástí balení není AC/DC adaptér. Můžete využít adaptér, který jste zakoupili v balení s Albi tužkou.

Jaký je rozdíl mezi novým a starým Glóbusem?

Nový Glóbus 4.0 má oproti předchozím verzím modrý stabilnější podstavec. Ovládací ikony jsou přímo na podstavci (nikoliv na vkládací kartičce) a povrch Glóbusu má jasnější sytější barvy. Zvukový soubor se nemění, vzdělávací hodnota produktu zůstává stále stejná.

Specifikace

 • Značka: Albi
 • Model: 4.0
 • Určení: interaktivní glóbus
 • Vhodné pro děti: 6+
 • Měřítko: 1 : 42 000 000
 • Výška: 41 cm
 • Průměr: 30 cm

Obsah balení

 1. 1x glóbus s politickou mapou a popisem v českém jazyce
 2. 1x podstavec s ovládacími ikonami
 3. 1x rameno/poledník
 4. 1x nevyměnitelná osvětlovací jednotka
 5. 1x USB kabel včetně přepínače
 6. 1x návod k použití a bezpečnostní pokyny

Parametry

Flag - Novinka SKVšechny
RozděleníHry
Vhodné od6 let