FO pigtail SC/APC, 9/125, 0,9mm,1m, sada 12ti pigtailů různé barvy, G.652d
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, rychlé dodání

Ověřený zákazník

FO pigtail SC/APC, 9/125, 0,9mm,1m, sada 12ti pigtailů různé barvy, G.652d

XtendLan FOTS-SCA-9-1-9-12 Jednostraně konektorovaná sada 12 optických kabelů (pigtail) s koncovkou SC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Typ konektoru: SC Broušení konektoru: APC Délka: 1 m
Kód: 2837382PN: FOTS-SCA-9-1-9-12Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
949   včetně DPH
Cena bez DPH: 784 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 14.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)17.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)18.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOTS-SCA-9-1-9-12

Jednostraně konektorovaná sada 12 optických kabelů (pigtail) s koncovkou SC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Typ konektoru: SC

Broušení konektoru: APC

Délka: 1 m

Mohlo by Vás zajímat