FO pigtail E2000/APC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP, G.652d
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobrá komunikace s obchodem,rychlé dodání.Zatim nezapojeno,doufám,že bude v pořádku

Ověřený zákazník

FO pigtail E2000/APC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP, G.652d

XtendLan FOT-E2000-9-1-9 Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou E2000, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: simplex Typ konektoru: E2000 Broušení konektoru: APC…
Kód: 2858648PN: FOT-E2000-9-1-9Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
649   včetně DPH
Cena bez DPH: 536 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)30.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOT-E2000-9-1-9

Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou E2000, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: simplex

Typ konektoru: E2000

Broušení konektoru: APC

Délka: 1 m

Mohlo by Vás zajímat