FO patch ST-SC 3m 9/125 duplex, G.652d
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

FO patch ST-SC 3m 9/125 duplex, G.652d

XtendLan FOP-STSC-D-3-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: ST / SC Broušení konektorů: PC / PC Délka: 3 m
Kód: 2858614PN: FOP-STSC-D-3-9Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
599   včetně DPH
Cena bez DPH: 495 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 6 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 24.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-STSC-D-3-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: ST / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 3 m

Mohlo by Vás zajímat