FO patch ST-SC 3m 50/125 duplex
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

FO patch ST-SC 3m 50/125 duplex

XtendLan FOP-STSC-D-3-50 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: ST / SC Broušení konektorů: PC / PC Délka: 3 m
Kód: 2838156PN: FOP-STSC-D-3-50Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
599   včetně DPH
Cena bez DPH: 495 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 13.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 14.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)17.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-STSC-D-3-50

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: ST / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 3 m