FO patch SC-SC 5m 50/125 duplex OM4 , LS0H
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Toto byl první nákup. Zboží dorazilo celkem rychle. Hodnocení na obchod nemohu relevantně poskytnou, protože kvalita komunikace a přístupu se pozná, až bude třeba něco…

Ověřený zákazník

FO patch SC-SC 5m 50/125 duplex OM4 , LS0H

XtendLan FOP-SCSC-D-5-50-OM4 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Dosah max. 550 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: SC / SC Broušení konektorů: PC / PC Délka: 5 m
Kód: 2858626PN: FOP-SCSC-D-5-50-OM4Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
749   včetně DPH
Cena bez DPH: 619 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 24.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.