FO patch SC-SC 1m 50/125 duplex
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

FO patch SC-SC 1m 50/125 duplex

XtendLan FOP-SCSC-D-1-50 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: SC / SC Broušení konektorů: PC / PC Délka: 1 m
Kód: 2838113PN: FOP-SCSC-D-1-50-OM2Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 7 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 17.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)18.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)19.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-SCSC-D-1-50

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: SC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 1 m