FO patch SC/APC-SC/APC 1m 9/125 duplex, G.652d, LS0H
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

FO patch SC/APC-SC/APC 1m 9/125 duplex, G.652d, LS0H

XtendLan FOP-SCASCA-D-1-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: SC / SC Broušení konektorů: APC / APC Délka: 1 m
Kód: 2837539PN: FOP-SCASCA-D-1-9Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
599   včetně DPH
Cena bez DPH: 495 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 5.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 6.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 7.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-SCASCA-D-1-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: SC / SC

Broušení konektorů: APC / APC

Délka: 1 m