FO patch LC-ST 3m 9/125 duplex, G.652d
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod z hlediska kvality služeb určitě doporučuji. Uváděná skladová dostupnost zboží byla pravdivá a expedice se proto zvládla podle očekávání bez jakýchkoliv…

Ověřený zákazník

FO patch LC-ST 3m 9/125 duplex, G.652d

XtendLan FOP-LCST-D-3-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 µm Technologie sítě: duplex Konektory: LC / ST Broušení konektorů: PC / PC Délka: 3 m
Kód: 2837293PN: FOP-LCST-D-3-9Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
649   včetně DPH
Cena bez DPH: 536 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 8 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 6.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 7.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)10.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-LCST-D-3-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 µm

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / ST

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 3 m