Vážení zákazníci, upozorňujeme, že z důvodu Státního svátku je kamenná prodejna v pondělí 28.9. ZAVŘENÁ.
FO patch LC-ST 2m 62,5/125 duplex
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

FO patch LC-ST 2m 62,5/125 duplex

XtendLan FOP-LCST-D-2-625 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 62,5/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: LC / ST Broušení konektorů: PC / PC Délka: 2 m
Kód: 2858567PN: FOP-LCST-D-2-625Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
649   včetně DPH
Cena bez DPH: 536 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 1.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)5.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-LCST-D-2-625

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 62,5/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / ST

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 2 m

Mohlo by Vás zajímat