FO patch LC-SC 3m 9/125 duplex,LS0H, G.652d, armovaný kabel kulatý 3mm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

FO patch LC-SC 3m 9/125 duplex,LS0H, G.652d, armovaný kabel kulatý 3mm

XtendLan FOP-LCSC-D-3-9-R Armovaný (pancéřovaný) optický patchcord sloužící k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Je zcela odolný proti zlomení běžnou manipulací. Má stejný ohybový rádius jako běžný kabel. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: 9/125 µm, singlemode (OS1, G.652d) Typ kabelu: armovaný, průměr 3 mm, vlákna chráněna…
Kód: 2837415PN: FOP-LCSC-D-3-9-RVýrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
749   včetně DPH
Cena bez DPH: 619 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 6.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 7.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)10.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-LCSC-D-3-9-R

Armovaný (pancéřovaný) optický patchcord sloužící k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Je zcela odolný proti zlomení běžnou manipulací. Má stejný ohybový rádius jako běžný kabel.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: 9/125 µm, singlemode (OS1, G.652d)

Typ kabelu: armovaný, průměr 3 mm, vlákna chráněna nerezovou ocelovou výztuží, povrchová izolace typu LS0H, odolnost proti přelomení kabelu do tlaku 3000N/100mm (krátkodobě 5000N/100mm)

Konektory: LC / SC

Útlum vložením (I/L): typicky 0,15 dB, max. 0,3 dB

Útlum odrazu (R/L): 50 dB

Broušení konektorů: UPC / UPC

Délka: 3 m