FO patch LC-SC 3m 50/125 duplex OM3 , LS0H
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

FO patch LC-SC 3m 50/125 duplex OM3 , LS0H

XtendLan FOP-LCSC-D-3-50-OM3 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: LC / SC Broušení konektorů: PC / PC Délka: 3 m
Kód: 2858637PN: FOP-LCSC-D-3-50-OM3Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
599   včetně DPH
Cena bez DPH: 495 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)30.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-LCSC-D-3-50-OM3

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 3 m

Mohlo by Vás zajímat