FO patch LC-SC 2m 62,5/125 duplex
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Toto byl první nákup. Zboží dorazilo celkem rychle. Hodnocení na obchod nemohu relevantně poskytnou, protože kvalita komunikace a přístupu se pozná, až bude třeba něco…

Ověřený zákazník

FO patch LC-SC 2m 62,5/125 duplex

XtendLan FOP-LCSC-D-2-625 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 62,5/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: LC / SC Broušení konektorů: PC / PC Délka: 2 m
Kód: 2858649PN: FOP-LCSC-D-2-625Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
499   včetně DPH
Cena bez DPH: 412 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)25.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)25.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-LCSC-D-2-625

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 62,5/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 2 m

Mohlo by Vás zajímat