Vážení zákazníci, upozorňujeme, že z důvodu Státního svátku je kamenná prodejna v pondělí 28.9. ZAVŘENÁ.
FO patch LC-LC 15m 9/125 duplex, G.652d
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Flexibilní přístup k požadavkům. Rychlá reakce.

Ověřený zákazník

FO patch LC-LC 15m 9/125 duplex, G.652d

XtendLan FOP-LCLC-D-15-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: LC / LC Broušení konektorů: PC / PC Délka: 15 m
Kód: 2858596PN: FOP-LCLC-D-15-9Výrobce: XtendLanZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

XtendLan FOP-LCLC-D-15-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / LC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 15 m

Mohlo by Vás zajímat