FO patch E2000/APC-LC 1m 9/125 duplex, G.652d
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dostupnost zboží v daném regionu.

Ověřený zákazník

FO patch E2000/APC-LC 1m 9/125 duplex, G.652d

XtendLan FOP-E2LC-D-1-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: E2000 / LC Broušení konektorů: APC / PC Délka: 1 m
Kód: 2837299PN: FOP-E2LC-D-1-9Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 399   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 156 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 14.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)17.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)18.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-E2LC-D-1-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: E2000 / LC

Broušení konektorů: APC / PC

Délka: 1 m