FO patch E2000/APC-E2000/APC 5m 9/125 simplex, LS0H, G.652d
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlé a bezproblémové doručení

Ověřený zákazník

FO patch E2000/APC-E2000/APC 5m 9/125 simplex, LS0H, G.652d

XtendLan FOP-E2E2-S-5-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Ochrana kabelu průměr 3mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: simplex Konektory: E2000 / E2000 Broušení konektorů: APC / APC Délka: 5 m
Kód: 2858608PN: FOP-E2E2-S-5-9Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
949   včetně DPH
Cena bez DPH: 784 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 24.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.