Filtrační jednotka Quell pultová
Filtrační jednotka Quell pultováFiltrační jednotka Quell pultová
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlé a bezproblémové doručení

Ověřený zákazník

Filtrační jednotka Quell pultová

Dopřejte si přímo u vás doma pitnou vodu, která chutná mnohem lépe, protože je lepší. Elegantní a moderní design pultové filtrační jednotky Quell se hodí do každé kuchyně. Zařízení lze snadno připojit k většině vodovodních kohoutků, takže si můžete okamžitě vychutnat čistou a skvěle chutnající vodu. Při instalaci filtrační jednotky není nutné vrtání . Součástí balení je…
Kód: 3180183Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
6 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 5 206 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)10.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)12.8. / od 160 Kč
Na výdejním místě (ČR)13.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Dopřejte si přímo u vás doma pitnou vodu, která chutná mnohem lépe, protože je lepší.

Elegantní a moderní design pultové filtrační jednotky Quell se hodí do každé kuchyně. Zařízení lze snadno připojit k většině vodovodních kohoutků, takže si můžete okamžitě vychutnat čistou a skvěle chutnající vodu.

Při instalaci filtrační jednotky není nutné vrtání. Součástí balení je vše, co potřebujete k instalaci. Zařízení s výškou 32 cm a šířkou 21 cm bezpečně sedí na protiskluzové podložce a je vybaveno vlastním chromovým kohoutkem

Dvoustupňová filtrace

Tato filtrační jednotka je vybavena kombinací dvou filtrů: uhlíkový blok (CarbonBlock) a Disruptor™, který zajišťuje prakticky dokonalou filtraci vody. Filtrační jednotky Quell odstraňují z vody všechny nežádoucí kontaminanty, jako jsou bakterie, paraziti, viry, mikroorganismy, těžké kovy, chlor, zbytky léčiv, mikroplasty a mnoho dalšího. Filtrace odstraňuje pachy a zlepšuje chuť vody. Současně však neodstraňuje minerály, které jsou důležitou součástí pitné vody. Proces filtrace vody nevyžaduje vysoký tlak, elektřinu ani chemikálie a do vody ani nic nepřidává.

Pultová fitrační stanice Quell u kuchyňského dřezu

Jedinečný Disruptor

Disruptor™ - jedinečná filtrační technologie, která není přímo srovnatelná s žádnou jinou filtrační technologií. Odstraňuje z vody více nečistot než jakýkoli jiný mechanický filtr, přičemž do vody nic nepřidává a ponechává v ní potřebné minerály.

Filtrační technologie Disruptor™ je jednou z nejúčinnějších technologií dostupných na současném trhu. Díky principu elektrosorpce nejen zadržuje, ale také likviduje organické kontaminanty. Donedávna byl disruptor používán výhradně organizací NASA.

Původ v NASA

Voda se stává na Zemi stále vzácnějším zbožím, ale ve vesmíru byla vždy „neocenitelná“. Přestože voda ve vesmíru má svou cenu a je opravdu vysoká - jediný galon vody vložený na oběžnou dráhu Země stojí více než 83 000 $.

Filtrace na aktivním uhlí

Aktivní uhlí se osvědčilo jako účinné řešení pro odstranění pachuti, zápachu, chloru, pesticidů a některých dalších kontaminujících látek. Jedná se o jednu z nejčastěji používaných technologií pro úpravu pitné vody.

Aktivní uhlí je černý prášek nebo granule vyrobené z rašeliny, dřeva, uhlí, skořápek atd. Uhlí se stane „aktivním“ díky zpracování při velmi vysokých teplotách, které mění jeho strukturu, pórovitost a zvětšuje povrch. Je to velká plocha, která je důležitým faktorem, protože poskytuje více prostoru pro adsorpci (vazbu) kontaminantů z filtrované vody. Relativně nízké náklady a široká dostupnost činí z aktivního uhlí vynikající médium vhodné pro širokou škálu aplikací.

Upozornění

Systém může filtrovat vodu pouze v rozsahu 4 – 38 °C. Nepoužívejte horkou vodu!

Hlavní přednosti

 • Dvoustupňová filtrace (CarbonBlock + Disruptor™)
 • Odstraňuje více nečistot než jakýkoli jiný filtr bez potřeby elektřiny
 • Dezinfekce antimikrobiálním stříbrem
 • Snadná instalace na většinu vodovodních kohoutků
 • Montážní příslušenství v balení
 • Rychlá a bezeztrátová filtrace
 • Snadná a rychlá výměna filtračních patron
 • Možnost kombinace filtračních patron PP sediment, CarbonBlock, Disruptor ™
 • 100% recyklovatelné (bez filtrů)

Specifikace

 • Průtok: 2,5 l / min
 • Kapacita filtrační patrony: 3 000 l (kvalita vody může ovlivnit kapacitu)
 • Životnost filtračních vložek: 6 měsíců
 • Optimální tlak vody: 100 - 400 kPa
 • Barva: bílá