Filtrační jednotka Quell poddřezová
Filtrační jednotka Quell poddřezováFiltrační jednotka Quell poddřezová
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

Filtrační jednotka Quell poddřezová

Čistý, kompaktní design a malé rozměry poddřezové filtrační jednotky Quell zajišťují pohodlné řešení filtrace s minimálními nároky na prostor . Obsahuje také chromovaný kohoutek, který se dobře hodí do každé kuchyně. Umístěte filtrační část pod umyvadlo a zachovejte tak ráz své kuchyňské linky. Balení obsahuje všechny potřebné součásti pro instalaci zařízení včetně…
Kód: 3181098Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
7 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 6 280 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)10.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)12.8. / od 160 Kč
Na výdejním místě (ČR)13.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Čistý, kompaktní design a malé rozměry poddřezové filtrační jednotky Quell zajišťují pohodlné řešení filtrace s minimálními nároky na prostor. Obsahuje také chromovaný kohoutek, který se dobře hodí do každé kuchyně.

Umístěte filtrační část pod umyvadlo a zachovejte tak ráz své kuchyňské linky. Balení obsahuje všechny potřebné součásti pro instalaci zařízení včetně třícestného ventilu.

Dvoustupňová filtrační zařízení Quell s technologií Disruptor™ odstraňují mnohem více nečistot než jiné filtry. Voda z filtrační jednotky Quell chutná lépe, protože je lepší. Mnohem lepší.

Dvoustupňová filtrace

Tato filtrační jednotka je vybavena kombinací dvou filtrů: uhlíkový blok (CarbonBlock) a Disruptor™, který zajišťuje prakticky dokonalou filtraci vody. Filtrační jednotky Quell odstraňují z vody všechny nežádoucí kontaminanty, jako jsou bakterie, paraziti, viry, mikroorganismy, těžké kovy, chlor, zbytky léčiv, mikroplasty a mnoho dalšího. Filtrace odstraňuje pachy a zlepšuje chuť vody. Současně však neodstraňuje minerály, které jsou důležitou součástí pitné vody. Proces filtrace vody nevyžaduje vysoký tlak, elektřinu ani chemikálie a do vody ani nic nepřidává.

Jedinečný Disruptor

Disruptor™ - jedinečná filtrační technologie, která není přímo srovnatelná s žádnou jinou filtrační technologií. Odstraňuje z vody více nečistot než jakýkoli jiný mechanický filtr, přičemž do vody nic nepřidává a ponechává v ní potřebné minerály.

Filtrační technologie Disruptor™ je jednou z nejúčinnějších technologií dostupných na současném trhu. Díky principu elektrosorpce nejen zadržuje, ale také likviduje organické kontaminanty. Donedávna byl disruptor používán výhradně organizací NASA.

Původ v NASA

Voda se stává na Zemi stále vzácnějším zbožím, ale ve vesmíru byla vždy „neocenitelná“. Přestože voda ve vesmíru má svou cenu a je opravdu vysoká - jediný galon vody vložený na oběžnou dráhu Země stojí více než 83 000 $.

Filtrace na aktivním uhlí

Aktivní uhlí se osvědčilo jako účinné řešení pro odstranění pachuti, zápachu, chloru, pesticidů a některých dalších kontaminujících látek. Jedná se o jednu z nejčastěji používaných technologií pro úpravu pitné vody.

Aktivní uhlí je černý prášek nebo granule vyrobené z rašeliny, dřeva, uhlí, skořápek atd. Uhlí se stane „aktivním“ díky zpracování při velmi vysokých teplotách, které mění jeho strukturu, pórovitost a zvětšuje povrch. Je to velká plocha, která je důležitým faktorem, protože poskytuje více prostoru pro adsorpci (vazbu) kontaminantů z filtrované vody. Relativně nízké náklady a široká dostupnost činí z aktivního uhlí vynikající médium vhodné pro širokou škálu aplikací.

Upozornění

Systém může filtrovat vodu pouze v rozsahu 4 – 38 °C. Nepoužívejte horkou vodu!

Hlavní přednosti

 • Dvoustupňová filtrace (CarbonBlock + Disruptor™)
 • Odstraňuje více nečistot než jakýkoli jiný filtr bez potřeby elektřiny
 • Dezinfekce antimikrobiálním stříbrem
 • Součástí balení je chromový kohoutek
 • Montážní příslušenství v balení
 • Rychlá a bezeztrátová filtrace
 • Snadná a rychlá výměna filtračních patron
 • Možnost kombinace filtračních patron PP sediment, CarbonBlock, Disruptor ™.
 • 100% recyklovatelné (bez filtrů)

Specifikace

 • Průtok: 2,5 l / min
 • Kapacita filtrační patrony: 3 000 l (kvalita vody může ovlivnit kapacitu)
 • Životnost filtračních patron: 6 měsíců
 • Optimální tlak vody: 100 - 400 kPa