ESD The Sims 4 Hurá na vysokou
ESD The Sims 4 Hurá na vysokouESD The Sims 4 Hurá na vysokouESD The Sims 4 Hurá na vysokou
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

ESD The Sims 4 Hurá na vysokou

Elektronická licence určená pro platformu XBOX Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě XboxOne! Vychutnejte si všechny zážitky, které může vysoká škola nabídnout. Choďte na předměty, které Simíkům dopomohou k úspěchuv inženýrské, vzdělávací nebo právní kariéře. Objevte robotiku a ping-pong nebodělejte neplechu a vystřelte si z konkurenční…
Kód: 3629549PN: 9773Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu XBOX

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě XboxOne!

Vychutnejte si všechny zážitky, které může vysoká škola nabídnout. Choďte na předměty, které Simíkům dopomohou k úspěchuv inženýrské, vzdělávací nebo právní kariéře. Objevte robotiku a ping-pong nebodělejte neplechu a vystřelte si z konkurenční školy rivalů. Pilně se učte, spěte si, jak dlouho chcete, a plácněte si se školním maskotem – hlavně se ale snažte mít slušné známky!

Zabydlete se na vysoké – Zahajte se svými Simíky novou životní etapu a zapište se na historickou Univerzitu v Britechesteru nebo na moderní Foxburský institut.Bydlete na koleji nebo na privátu, prozkoumejte Britechester na kole, zajděte dostudentského klubu nebo se učte v knihovně. Užívejte si radosti studentského života při školních událostech a oblékněteSimíky do školních barev, aby ukázali,jak jsou hrdí na svoji školu.

Stylové studium – Simíci nastoupí na univerzitu a vyberou si předměty, které jezajímají: biologii, informatiku, historii umění, nebo třeba i padoušství. Choďtena přednášky nebo pracujte na seminárních pracích a prezentacích – čím více setoho váš Simík naučí, tím úspěšnější bude. Záleží na tom, jestli váš Simík budechodit na hodiny, nebo se radši flákat,takže bez plánování času se neobejdete.

Setkávejte se, navazujte známosti a prozkoumávejte – Je jen na vašich Simících,jak se k vysokoškolskému životu postaví.Celé noci se mohou učit a dělat úkoly,nebo to brát na pohodu a spát, co hrdloráčí. Díky aktivitám, jako je džuspong,žonglování s fotbalovým míčem a tráveníčasu s kamarády, si můžete užít studijnípřestávky naplno! Simíci se navíc mohoustát členy školních organizací, které se zabývají robotikou, debatováním nebo uměním, nebo se mohou přidat k tajemnémutajnému spolku. V průběhu roku se v Simících projeví jejich nejlepší já a také zjistí, kým jim bylo souzeno se stát.

Ukažte svůj vysokoškolský styl – ZařiďteSimíkům pokoje na koleji tak, aby odrážely jejich osobnost. Zapracujte na jejich stylu podle svého – klidně je oblékněte do tepláků, ve kterých budou chodit pozdě na hodiny, nebo jim vyberte to nejlepší možné oblečení, aby ukázali svého školního ducha nebo udělali dojem na spolužáky.
¨
Návod na aktivaci elektronického klíče pro Xbox Live
Web Xbox:
1. Klíč lze zadat přímo na stránkách Xbox zde https://redeem.microsoft.com/ je nutné se přihlásit.
2. Pokud nemáte ještě Xbox Live účet je třeba si založit kliknutím na „VYTVOŘTE SI HO!“
3. Přihlaste se ke svému účtu.
4. Zadejte aktivační klíč a potvrďte.
Na konzoli Xbox:
1. Stiskněte na ovladači Xbox „GUIDE“ tlačítko
2. Pokud nemáte svůj účet, vyberte“ CREATE PROFILE“ a postupujte dle pokynů na obrazovce.
3. Přihlaste k vašemu účtu Xbox Live.
4. Na domovské obrazovce přejděte do záložky „GAMES NEBO APPS“
5. Vyberte „USE A CODE“ a zadejte aktivační klíč.

Parametry

Herní platforma ESDXBOX