Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
ESD Pokémon Silver DCC
ESD Pokémon Silver DCC
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

ESD Pokémon Silver DCC

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS Vítejte do nového vzrušujícího dobrodružství v Pokémon Gold a Silver! Tyto dvě hry přinášejí barevnou grafiku a ke 150 pokémonům z Pokémon Red, Blue a Yellow přidávají ještě hromadu nových. Začnete jako trenér začátečník, budete prozkoumávat rozsáhlý ostrov Johto a vydáte se pochytat tolik Pokémonů, kolik dokážete.
Kód: 2722687PN: 6670Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 6.4. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)7.4. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS

Vítejte do nového vzrušujícího dobrodružství v Pokémon Gold a Silver! Tyto dvě hry přinášejí barevnou grafiku a ke 150 pokémonům z Pokémon Red, Blue a Yellow přidávají ještě hromadu nových. Začnete jako trenér začátečník, budete prozkoumávat rozsáhlý ostrov Johto a vydáte se pochytat tolik Pokémonů, kolik dokážete. Vevysoké trávě se objeví i několik známýchtváří a naopak poprvé potkáte desítky nových Pokémonů. Vyzkoušejte nové útoky,staňte se svědky překvapivých evolucí amezi tím plňte váš Pokédex nejnovějšímiobjevy.

Společně s pokroky ve studiu Pokémonů přicházejí i technologické inovace. Vědcitvrdě pracovali na vymýšlení nových vynálezů a vylepšování těch starých, aby vám pomohli sbírat a starat se o Pokémony.Hra obsahuje hodiny v reálném čase, které sledují váš postup - spousta událostíse odehraje jen v určitý den nebo ráno/v noci - a také teď můžete být stále v kontaktu s vaší maminkou a jinými Trenérypřes mobilní telefon kombinovaný s rádiem.

Parametry

Herní platforma ESDNintendo 3DS