ESD Luigi's Mansion 3
ESD Luigi's Mansion 3ESD Luigi's Mansion 3ESD Luigi's Mansion 3
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

ESD Luigi's Mansion 3

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch Luigiho dovolená snů se promění v děsivou a slizkou noční můru v Luigi's Mansion3 pro Nintendo Switch! Luigi se svým bratrem Mariem a jejich přáteli se po obdržení pozvánky do luxusního hotelu vydávají na dovolenou snů. Všechno se ale změní v noční můru poté, coKing Boo odhalí, že všechno byla jen snaha zajmout Maria…
Kód: 2655285PN: 6483Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 899   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 569 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 7.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)11.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

Luigiho dovolená snů se promění v děsivou a slizkou noční můru v Luigi's Mansion3 pro Nintendo Switch!

Luigi se svým bratrem Mariem a jejich přáteli se po obdržení pozvánky do luxusního hotelu vydávají na dovolenou snů. Všechno se ale změní v noční můru poté, coKing Boo odhalí, že všechno byla jen snaha zajmout Maria a jeho přátele.

Opět s pomocí profesora E. Gadda se strašpytel Luigi zdráhavě vydává na cestu zrádnýmí podlažími zlověstného hotelu vesnaze své přátele zachránit.

Popadněte vylepšený vysavač PoltergustG-00, se kterým můžete dát na budku všemduchům, co vám budou stát v cestě, nebo je odfouknout. Umožní vám také přivolat Gooigiho, zeleného klona, který Luigimu může pomoc překonat překážky, se kterými by si jinak neporadil. Mezi Luigim můžete v režimu jednoho hráče libovolně přepínat nebo za něj v režimu kooperace nechat hrát kamaráda či člena rodiny.

Pro ještě šílenější akci je tu ScareScraper multiplayerový mód, ve kterém závodíte s časem při plnění úkolů a proháněníse sérii strašidelných podlaží. Režim ScareScraper můžete hrát lokálně nebo online až na osmi konzolích Nintendo Switchzároveň.

Klíčové vlastnosti: Luigi je možná strašpytel, má však k dispozici mnohem vícnástrojů a schopností než kdy dříve. Ovládněte Luigiho nové útoky jako Slam či Burst Spojte se s nejnovějším vynálezem profesora E. Gadda, Gooigim, zeleným klonem, který je schopný protáhnout se úzkými průchody, chodit po bodcích a pomáhatLuigimu tam, kde by jinak byl v koncíchPřepínejte mezi Luigim a Gooigim v režimu jednoho hráče nebo za něj nechte hrátkamaráda Objevte Last Resort a vyšplhejte přes jeho tematická podlaží plná pastía strašidelných nepřátel Až 8 hráčů může závodit s časem na sérii podlaží v režimu ScareScraper

Parametry

Herní platforma ESDNintendo Switch