Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
ESD Lego City Undercover
ESD Lego City UndercoverESD Lego City UndercoverESD Lego City Undercover
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Hodnocení obchodu 100%, ale v případě dodání nabízenou přepravní službou, tento nákup byl poslední.

Ověřený zákazník

ESD Lego City Undercover

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS Kouzlo velkého otevřeného světa LEGO City poznají už brzy také hráči na Nintendu3DS a spolu s ním přijde i charismatický Chase McCain. LEGO City Undercover: The Chase Begins přitom bude předpříběhemk již vydané hře pro Wii U. Chase McCain bude v tomto díle teprve na začátku své kariéry u policie. Totéž platí i pro Rexe…
Kód: 2718894PN: 6616Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
799   včetně DPH
Cena bez DPH: 660 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 6.4. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)7.4. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS

Kouzlo velkého otevřeného světa LEGO City poznají už brzy také hráči na Nintendu3DS a spolu s ním přijde i charismatický Chase McCain. LEGO City Undercover: The Chase Begins přitom bude předpříběhemk již vydané hře pro Wii U.

Chase McCain bude v tomto díle teprve na začátku své kariéry u policie. Totéž platí i pro Rexe Furyho, který svět z pohledu vězenské cely ještě neviděl.

To jsou však v podstatě jediné změny. Těšit se můžeš na stejný herní svět a stejné možnosti ve stejně pohledném audiovizuálním kabátku, ve kterém je vše postaveno z kostiček LEGO. Příběh je navíc z části vyprávěn cinematickými cut-scénami,které jsou stejně jako ve hře pro Wii U, plně nadabované a přinejmenším stejněvtipné.

Nebudou chybět ani funkce policejního počítače! Na spodním dotykovém displeji Nintenda 3DS máte mapu vždy na očích, jindy se na něm objeví třeba menu a díky zabudovaným pohybovým senzorům nemusíš oželit ani funkci skeneru pro prozkoumáváníokolí.

V prequelu ke hře LEGO City Undercoverzažiješ zcela jiné dobrodružství. Hra obsahuje více jak 50 vozidel a 70 minifigurek! LEGO City na Nintendu 3DS ožívá díky zabudovaných senzorech pohybů a díkystereoskopickému 3D efektu.

Parametry

Herní platforma ESDNintendo 3DS
Herní žánrAkční