ESD Ghostbusters The Video Game Remastered
ESD Ghostbusters The Video Game RemasteredESD Ghostbusters The Video Game RemasteredESD Ghostbusters The Video Game Remastered
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Byl jsem spokojený doporučuji

Ověřený zákazník

ESD Ghostbusters The Video Game Remastered

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch Oblíbená a kritiky oceňovaná videohra Krotitelé duchů je zpět! Připojte se k týmu Krotitelů duchů, bojujte s příšerami,chytejte duchy, hledejte artefakty a užijte si ničení téměř všeho kolem sebe v této remasterované verzi dobrodružné hryz pohledu třetí osoby Ghostbusters: TheVideo Game. Kampaň pro jednoho hráče vás…
Kód: 3711331PN: 11773Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
599   včetně DPH
Cena bez DPH: 495 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)4.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)6.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

Oblíbená a kritiky oceňovaná videohra Krotitelé duchů je zpět! Připojte se k týmu Krotitelů duchů, bojujte s příšerami,chytejte duchy, hledejte artefakty a užijte si ničení téměř všeho kolem sebe v této remasterované verzi dobrodružné hryz pohledu třetí osoby Ghostbusters: TheVideo Game.

Kampaň pro jednoho hráče vás provede příběhem plným tajemství a dobrodružství. Autentický zážitek nabízí hlasy a herní podobizny Billa Murrayho, Dana Aykroyda,Harolda Ramise a Ernieho Hudsona v originálním příběhu z pera autorů původních filmů - Dana Aykroyda a Harolda Ramise. Vyzkoušejte odvahu týmu v rozsáhlých soubojích s bossy.

Pomocí měřiče PKE můžete skenovat prostředí a artefakty a pomocí protonového balíčku chytat duchy všeho druhu. Kromě klasického režimu protonového proudu využijte i experimentální režimy střelby, abyste vyřešili hádanky prostředí a okořenili boj. Chtěli jste někdy hodit ducha dopasti pomocí slizového provázku? Teď užmůžete!

Připněte si svůj protonový balíček ještědnes a nezapomeňte: Nepřekračujte potoky!

Parametry

Herní platforma ESDNintendo Switch