Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest. Z DŮVODU STÁTNÍCH SVÁTKŮ V PÁTEK 10.4. A V PONDĚLÍ 13.4. MÁME ZAVŘENO.
ESD Dark Souls Remastered
ESD Dark Souls RemasteredESD Dark Souls RemasteredESD Dark Souls Remastered
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

ESD Dark Souls Remastered

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch Připrav se umřít. Znovu. Od tvůrců geniálního a ultra těžkého RPG Demon's Soulspřišla evoluce v podobě Dark Souls a způsobila naprostou herní revoluci. Rázem se objevilo několik pokračování a spoustaepigonů, jež se snažila nést odkaz tétolegendární série dále. Ale originál jejen jeden a ty si jej teď můžeš užít…
Kód: 2714564PN: 6652Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 399   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 156 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)15.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)16.4. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)17.4. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

Připrav se umřít. Znovu. Od tvůrců geniálního a ultra těžkého RPG Demon's Soulspřišla evoluce v podobě Dark Souls a způsobila naprostou herní revoluci. Rázem se objevilo několik pokračování a spoustaepigonů, jež se snažila nést odkaz tétolegendární série dále. Ale originál jejen jeden a ty si jej teď můžeš užít v naprosto nepřekonatelné kvalitě. Využij speciálních vlastností konzole Nintendo Switch a ponoř se do komplexního RPG, plného statistik, brutálních nepřátel, obřích bossů a smrti všude na cestách. To vše v rozlišení 1080p v TV módu a 720p v módu handheld.

Vydej se do světa Lordranu a znovu si projdi legendární lokace, jako je The Great Hollow, Darkroot Basin, Undead Burg arovněž oblasti rozšíření Artorias of the Abyss, jež je součástí této prozatím nejlepší verze této vskutku výjimečné hry.

Vlastnosti:

Extrémně obtížné a extrémně propracované - Pokus se naučit strategie proti svým nepřátelům a zvládni i zdánlivě nemožné výzvy, které se tě budou snažit zastavit. Prozkoumej propojený temný fantasknísvět, v němž se nacházejí volné prostory i dávno ztracené kobky Přes 60 hodin herního obsahu a téměř 100 unikátních monster a vychytané RPG systémy, včetně vlivu zbraní, zbroje, víry a mnoho dalšího.Tvůj úspěch závisí na tvé schopnosti vybrat správnou zbraň, zbroj a rovněž rychlých reflexech v uhýbání smrtícím útokům. strong>Hra po síti - Hráči mohou narazit jeden na druhého, nebo bojovat v rozsáhlých PVP bitvách, či kooperativním módu. Komunitní obsah - Nechávej zprávy ostatním hráčům - ať už jim v nich pomůžešdostat se dále, nebo je zavedeš přímo do bezedné jámy. Ukládání pouze u Bonfiru - Ve světě Dark Souls nic nedostaneš zadarmo a ukládací pozice rovněž ne. PrávěBonfire bude tvým světlem ve tmě, tvýmzáchytným bodem a místem, kde zažiješ alespoň trochu oddechu ve světě plném smrti a zmaru. Praise the Sun!

Parametry

Herní platforma ESDNintendo Switch
Herní žánrRPG
PEGI hodnota18