Dle otevírací doby máme otevřeno pro výdej objednávek a příjem a výdej servisních zakázek.
Držák na TV LTC LXLCD85 stropní
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

Držák na TV LTC LXLCD85 stropní

Držák na TV LTC LXLCD85 stropní Stropní držák pro LCD LED 32-65`, HQ Vysoce kvalitní stropní držák LTC pro LCD televizory kompatibilní s maximálním standardem VESA 600 x 400 mm. Navržen pro displeje s úhlopříčkami v rozmezí 32 "- 65", bude perfektní pro otevřené prostory vyžadující montáž na strop. Stropní držák je především volnost a možnost…
Kód: 2888382Výrobce: LTCZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Držák na TV LTC LXLCD85 stropní
Stropní držák pro LCD LED 32-65`, HQ
Vysoce kvalitní stropní držák LTC pro LCD televizory kompatibilní s maximálním standardem VESA 600 x 400 mm. Navržen pro displeje s úhlopříčkami v rozmezí 32 "- 65", bude perfektní pro otevřené prostory vyžadující montáž na strop. Stropní držák je především volnost a možnost nastavení. Televizor, který je připevněn k držáku, je umístěn proti stropu, uvolňuje prostor na stěně a umožňuje jeho montáž v kterémkoli rohu místnosti. To umožňuje uživateli vybrat přesnou polohu obrazovky, aniž by byl omezován polohou stěn. Velké množství nastavení monitoru je hlavní výhodou rukojeti LTC. Televizor je umístěn na stabilním rameni s teleskopickým nastavením výšky. Díky tomuto designu rukojeti můžete nastavit výšku televizoru, úhel svislého sklonu a úhel sklonu rukojeti ke stropu. To umožňuje pohodlné nastavení televizoru a vyrovnání nerovností vyplývajících z nedokonalé kolmosti místnosti.

Špičkové
stropní držáky LTC jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, díky nimž jsou odolné, odolné a stabilní. Mohou snadno udržovat televizory v rámci jejich specifikací. Uživatel může připojit televizor bez obav o stabilitu svých zařízení. Televizor zůstane bezpečně na svém místě a uživatel se nemusí obávat možného poškození svých drahých zařízení.

Ergonomie
Stropní držáky, na rozdíl od nástěnných držáků, dávají uživateli svobodu instalace. Nemusíte zařídit svůj obývací pokoj nebo televizor na zeď, ale s držákem LTC můžete televizor namontovat kamkoli chcete a umístit jej do vhodné vzdálenosti od vašich očí. Používání televizoru příliš daleko nebo příliš blízko způsobuje namáhání očí a trávení hodin v nedoporučené vzdálenosti po mnoho hodin může mít negativní vliv na zrak. LTC stropní držák umožňuje nastavit polohu televizoru ve 3 rovinách. Můžete snadno nastavit, jak vysoký televizor má být a v jakém úhlu se na něj budete dívat.

Stabilita
Držák pojme televizor s úhlopříčkou 32 "až 65" a váhou do 60 kg. Tím je zajištěna kompatibilita s naprostou většinou televizorů dostupných na trhu v daných velikostech. Pokud je televizor ve specifikaci, zůstane bezpečně a stabilně na držáku.

Vlastnosti:

- Typ držáku: Stropní
- Standard montáže: max. VESA 640 x 400 mm
- Rozsah podporovaných úhlopříček: 32 "~ 65"
- Maximální zatížení: 60 kg
- Nastavení vzdálenosti od stropu: 500 - 900 mm
- Svislé nastavení: -15. ~ + 15.
- Materiál provedení: Kov