Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
DE LONGHI kávovar ECAM 22.110 W - kávovar s mlýnkem bílý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dostupnost zboží v daném regionu.

Ověřený zákazník

DE LONGHI kávovar ECAM 22.110 W - kávovar s mlýnkem bílý

DE LONGHI Magnifica S ECAM 22.110 W Kompaktní plnoautomatický kávovar , se kterým můžete připravit až 2 šálky espressa současně pouhým stiskem tlačítka. Otáčením knoflíku lze snížit či zvýšit intenzitu kávy, a navíc lze používat kávu zrnkovou i mletou . Kávovar nabízí promyšlenou techniku individuálně nastavitelné malé nebo velké kávy, silné nebo extra jemné chuti…
Kód: 2330419PN: ECAM 22.110 WVýrobce: De'LonghiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

DE LONGHI Magnifica S ECAM 22.110 W

Kompaktní plnoautomatický kávovar, se kterým můžete připravit až 2 šálky espressa současně pouhým stiskem tlačítka. Otáčením knoflíku lze snížit či zvýšit intenzitu kávy, a navíc lze používat kávu zrnkovou i mletou. Kávovar nabízí promyšlenou techniku individuálně nastavitelné malé nebo velké kávy, silné nebo extra jemné chuti s horkou, střední nebo nízkou teplotou. Ocenit můžete také funkci uložení vámi navolené kávy do paměti přístroje. Předností tohoto kávovaru je tryska na capuccino, která mísí páru, vzduch a mléko, a vytváří tak bohatou hustou krémovou a mléčnou pěnu. Samozřejmě nechybí ani odnímatelná odkapávací miska s ukazatelem množství vody či odkládací plocha na šálky.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozměry: 430 x 351 x 238 mm

Hmotnost: 9 kg

Příkon: 1450 W

Tlak pumpy: 15 bar

Kapacita zásobníku: 250 g