Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
Dávkovač Simplehuman bezdotykový - 237 ml černý
Dávkovač simplehuman bezdotykový - 237 ml černýDávkovač simplehuman bezdotykový - 237 ml černýDávkovač simplehuman bezdotykový - 237 ml černý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

Dávkovač simplehuman bezdotykový - 237 ml černý

Černý senzorový dávkovač mýdla značky Simplehuman o objemu 237 ml zatočí v koupelně s bakteriemi. S tímto přístrojem již nemusíte sahat na kostku mýdla či klasický pumpovací typ. Prostě jen nastavte dlaň pod hubičku a senzor vám podá přesnou dávku mýdla. Průhledný dávkovač a leštěná ocel s bílým čelem ukrývají výkonné čerpadlo odolné proti ucpání. To vytlačí…
Kód: 2687279PN: ST1019Výrobce: simplehumanZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Černý senzorový dávkovač mýdla značky Simplehuman o objemu 237 ml zatočí v koupelně s bakteriemi. S tímto přístrojem již nemusíte sahat na kostku mýdla či klasický pumpovací typ. Prostě jen nastavte dlaň pod hubičku a senzor vám podá přesnou dávku mýdla.

Dávkovač Simplehuman mýdla bezdotykový

Průhledný dávkovač a leštěná ocel s bílým čelem ukrývají výkonné čerpadlo odolné proti ucpání. To vytlačí dávku mýdla do těsného ventilu pro výdej. Zásobník se velmi snadno plní. Čerpadlo pohánějí 4 alkalické baterie AA, které vydrží v dávkovači až 1 rok.

Perfektní výkon


Unikátní konstrukce ozubeného kola ve vysoce účinném čerpadle je navržená tak, aby maximalizovala tok vpřed a minimalizovala zpětný posun. To zajišťuje rychlejší a konzistentnější dávkování. Silikonový ventil zabraňuje svým stažením nechtěným kapkám ve znečištění okolí.

Dávkovač Simplehuman mýdla bezdotykový

Nečekejte na mýdlo, snímač má přesnou spouštěcí zónu pro rychlou aktivaci. Doplnění mýdla do otevírací nádobky usnadňuje široký vstupní otvor. Pro optimální výkon čerpadla používejte klasické tekuté mýdlo (např. originál značky Simplehuman).

Dlouhá výdrž


Tři vložené alkalické baterie AA (nejsou součástí balení) vydrží na jedno nabití fungovat až jeden rok. Všechny tyto vlastnosti z něj činí ideálního pomocníka pro malé dřezy nebo umyvadla, kde poskytuje rychlé a přesné dávkování mýdla za pouhé 0,2 vteřiny.

Vlastnosti:


Designově promyšlený kousek pro vaši koupelnu
Už se netrapte kapkami mýdla po celé místnosti
Objem 237 ml je dostačující pro mnoho dávek
Senzor vám odměří mýdlo rovnou do dlaně
Baterie vydrží po celý rok

Specifikace:


Značka: Simplehuman
Model: ST1019
Určení: dávkovač mýdla

Materiál: plast
Design: leštěný povrch a černá barva
Objem: 237 ml

Napájení:


Druh: alkalické baterie AA (nejsou v balení)
Počet: 3 ks
Délka provozu: 1 rok

Barva: lesklý nerez / černá / transparentní
Hmotnost výrobku: 0,3 kg
Rozměry (Š x V x H): 7 x 17,4 x 14,5 cm
Záruka: 2 roky


Parametry

Objem (ml)237