CANYON smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, black
Canyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, blackCanyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, blackCanyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, blackCanyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, blackCanyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, blackCanyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, blackCanyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, blackCanyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, blackCanyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, blackCanyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, black
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobrá komunikace s obchodem,rychlé dodání.Zatim nezapojeno,doufám,že bude v pořádku

Ověřený zákazník

Canyon smart hodinky EASY SW-54, 1,7" IPS displej, 14 sport režimů, IP68, Android/iOS, black

PRODUKTOVÉ VLASTNOSTI Aplikace Canyon Life pro iOS a Android Kompatibilní s Android 7.0 a novější (chytré telefony s BT 4.0+ a podporou Google Play, Android GO bez podpory notifikací), iOS 13.0 a novější Fulltouch 1,7'' obrazovka IPS Stylový tenký design Nízká hmotnost Monitorování srdečního tepu Oblíbené sportovní režimy, výpočet kalorií a vzdálenosti Předpověď…
Kód: 3821330PN: CNS-SW54BBVýrobce: CanyonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

PRODUKTOVÉ VLASTNOSTI
Aplikace Canyon Life pro iOS a Android
Kompatibilní s Android 7.0 a novější (chytré telefony s BT 4.0+ a podporou Google Play, Android GO bez podpory notifikací), iOS 13.0 a novější
Fulltouch 1,7'' obrazovka IPS
Stylový tenký design
Nízká hmotnost
Monitorování srdečního tepu
Oblíbené sportovní režimy, výpočet kalorií a vzdálenosti
Předpověď počasí
Silikonový řemínek
Skutečné krytí IP68
Sledování spánku
Vzdálené ovládání fotoaparátu a hudby
Upozornění na hovory a APP
Upozornění na sedavé zaměstnání a pití vody
Velká kapacita baterie a pracovní doba až 5 dní
Stopky
Budík
Vyhledání telefonu
Sportovní režimy: chůze, běh, běžecký pás, turistika, jízda na kole, plavání, fotbal, basketbal, volejbal, badminton, stolní tenis, baseball, skipping, jóga


CHYTRÉ HODINKY EASY SW-54
Hodinky Canyon Easy jsou ve světě chytrých hodinek jako stvořené pro každodenní nošení: jsou tenké, funkcemi nabité a snadno se nosí - jak už název napovídá. Jsou stylové, funkční a přitom cenově dostupné. Jeho 1,7palcový dotykový displej IPS je živý a krásný a nabízí čtyři ciferníky. Hodinky jsou také vodotěsné podle normy IP68, což znamená, že vydrží ponoření do hloubky až 1,5 metru po dobu 45 minut. Díky technologii Bluetooth 5.3 nabízí hodinky Canyon Easy stabilní a rychlé připojení k vašemu smartphonu. Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich zdravotních a fitness cílů sledováním kroků, spálených kalorií, spánku a srdečního tepu během tréninku. Nabízí 14 sportovních režimů, včetně plavání a jógy, které vám umožní přesně sledovat vaši fyzickou aktivitu. Navíc je zde celá řada užitečných funkcí: upozornění na aplikace a hovory, předpověď počasí, vzdálené ovládání fotoaparátu a hudby, stopky, budík a funkce ''Najít telefon''. Výdrž baterie je až 5 dní provozu a až 12 dní v pohotovostním režimu. Hodinky můžete používat celý pracovní týden bez nabíjení. Canyon Easy jsou elegantní chytré hodinky, malý pomocník na ruce, který vám usnadní a zpestří život.

SLIM DESIGN
Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby byly co nejméně nápadné. Díky malé hmotnosti a štíhlému profilu se pohodlně nosí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

ŽIVÝ 1,7PALCOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ IPS
1,7palcový dotykový displej IPS hodinek Canyon Easy je dokonale čitelný a barevný. Díky rozlišení 240 × 280 pixelů poskytuje detailní a ostrý obraz.

ODHALTE SVŮJ POTENCIÁL
Chytré hodinky Canyon Easy nabízejí 14 sportovních režimů, včetně plavání, turistiky, jízdy na kole, jógy a týmových sportů. Tato funkce vám umožní přesně sledovat vaši fyzickou aktivitu.

UDRŽUJTE SVÉ ZDRAVÍ NA SPRÁVNÉ CESTĚ
Tyto hodinky pomáhají zlepšit vaši pohodu. Můžete sledovat a analyzovat svůj spánek a srdeční tep nebo dostávat upozornění na hydrataci a dlouhodobou nečinnost. K dispozici jsou dechová cvičení pro snížení stresu a únavy.

SLEDOVÁNÍ DENNÍ AKTIVITY
Snadno sledujte své denní aktivity - počítejte kroky a kalorie a zjistěte, jakou vzdálenost jste ušli.

ŠIKOVNÝ NÁSTROJ NA ZÁPĚSTÍ
Tyto chytré hodinky vás udrží ve spojení díky aplikaci a funkci push notifikací. Přímo ze zápěstí můžete ovládat přehrávání hudby a spoušť fotoaparátu. Hodinky také na první pohled poskytují aktuální informace o počasí. Funkce vyhledání telefonu vám umožní rychle najít zařízení, kdykoli to bude potřeba.

BATERIE S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ
Chytré hodinky Canyon Easy mají spolehlivou 200mAh baterii, která nabízí až 5 dní provozu a až 12 dní v pohotovostním režimu. Díky tomu je můžete nosit nepřetržitě bez obav z vybití.


SPECIFIKACE
Název marketingového modelu: Easy SW-54
Obchodní název: Chytré hodinky Canyon Easy SW-54 Black (CNS-SW54BB)
Označení: CNS-SW54BG
Prodejce: CANYON
Série: SW-54
Funkce hodinek: Multisport Mode
Zobrazení času: Digitální
Vyměnitelný řemínek: Ano
Velikost displeje: 1.70"
Rozlišení displeje: 240x240
Technologie displeje: IPS
Bluetooth: Bluetooth 5.3
Kapacita baterie: 200 mAh
Barva: Green
Senzory: Měření tepové frekvence
Vyžaduje operační systém: iOS 13.0 a novější. Android 7.0 a novější (chytré telefony s BT 4.0+ a podporou Google Play, Android GO bez podpory notifikací)
Hloubka: 9.8 mm
Výška: 43.4 mm
Šiřka: 35.8 mm
Střední váha: 35 gram
Záruční lhůta: 24 měsíců
Velikost vnitřní paměti: 64 MB
Protection From Enviromental Effects: Waterproof