CANYON multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černý
Canyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černýCanyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

super....profesionální přístup

Ověřený zákazník

Canyon multifunkční chladící stojan pro PS5, nabíjení 2 PS5 ovladačů, RGB podsvícení, černý

Multifunkční chladicí stojan CS-PS5 FUNKCE PRODUKTU Vestavěný vysokorychlostní ventilátor Port typu C Současné nabíjení dvou ovladačů PS5 Podsvícení RGB Úložiště disků Úložiště herního příslušenství Držák headsetu Další nabíjecí port USB 2.0 VESTAVĚNÝ VYSOKORYCHLOSTNÍ VENTILÁTOR Vysokorychlostní ventilátor dokáže vyvinout 5000 otáček za minutu, aby řádně odváděl…
Kód: 3813842PN: CND-CSPS5BVýrobce: CanyonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 074 Kč
Cena po registraci:
1 199 Kč
Cena bez DPH: 991 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)25.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Multifunkční chladicí stojan CS-PS5

FUNKCE PRODUKTU
Vestavěný vysokorychlostní ventilátor
Port typu C
Současné nabíjení dvou ovladačů PS5
Podsvícení RGB
Úložiště disků
Úložiště herního příslušenství
Držák headsetu
Další nabíjecí port USB 2.0

VESTAVĚNÝ VYSOKORYCHLOSTNÍ VENTILÁTOR
Vysokorychlostní ventilátor dokáže vyvinout 5000 otáček za minutu, aby řádně odváděl teplo z konzole. Vyberte si jeden ze tří režimů rychlosti ventilátoru pro optimální a tiché chlazení.

PORT TYPU C
Napájejte jej pomocí kabelu typu C, který je součástí balení. Má ideální délku pro připojení chladicího stojanu k portu typu C konzole - žádný nepořádek s visícími kabely.

SOUČASNÉ NABÍJENÍ DVOU OVLADAČŮ PS5
K dispozici jsou dva nabíjecí sloty pro ovladače PlayStation 5 s indikátorem nabíjení. Během nabíjení svítí červená, po úplném nabití modrá a další režimy.

PODSVÍCENÍ RGB
Rámeček zařízení je vybaven podsvícením RGB. Můžete si nastavit barvu a režim podle svých představ nebo ho úplně vypnout... Vždy tak vypadá skvěle.

PŘEHLEDNÉ SKLADOVÁNÍ A ÚSPORA MÍSTA
Chladicí stojan Canyon má vše, co potřebujete k uložení příslušenství: úložný prostor pro 6 disků, prachotěsnou přihrádku na horní straně pro dálkový ovladač a další příslušenství a držák na headset. K dispozici je další port USB 2.0 pro nabíjení všeho, co byste mohli potřebovat.


SPECIFIKACE
Model Name: CS-5
Obchodní název: Gaming cooling stang Canyon CS-5 RGB PS5 Charge Black (CND-CSPS5B)
Barva: Černá
Cooling System Features: RGB LED
Určeno pro: PS5
Šiřka: 185 mm
Výška: 28 mm
Hloubka: 315 mm
Střední váha: 0.475 kg
Záruční podmínky: 24 měsíců