Box Compactor úložný Ecologic, 100% rozložitelný, 32 x 31 x 15 cm, bílá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, rychlé dodání

Ověřený zákazník

Box Compactor úložný Ecologic, 100% rozložitelný, 32 x 31 x 15 cm, bílá

Úložný box Compactor z bambusových vláken je zajímavou a inovativní variantou k běžné plastové nádobě. Vyrobený z drcených bambusových stonků a dalších rostliných materiálů. Jako pojivo se používá kukuřičný škrob . Nádoba je k nerozeznání od plastové a má také všechny vlastnosti plastu. Moderní a praktická náhrada plastové nádoby Nový úložný box řady Ecologic je…
Kód: 3418661PN: RAN10172Výrobce: CompactorZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
799   včetně DPH
Cena bez DPH: 660 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)7.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Úložný box Compactor z bambusových vláken je zajímavou a inovativní variantou k běžné plastové nádobě. Vyrobený z drcených bambusových stonků a dalších rostliných materiálů. Jako pojivo se používá kukuřičný škrob. Nádoba je k nerozeznání od plastové a má také všechny vlastnosti plastu.

Moderní a praktická náhrada plastové nádoby

Nový úložný box řady Ecologic je příspěvkem firmy Compactor ke zdravému životnímu stylu, ke kterému patří i používání předmětů denní potřeby z přírodních materiálů. Box je totiž vyrobený z drcených bambusových stonků a dalších přírodních materiálů. Ve výrobním závodě je tato směs spojená pomocí kukuřičného škrobu. Použitím bambusových vláken se spotřebuje ta část rostliny, která by byla normálně vyhozená či spálená. Toto použití odpadu z bambusu je proto prospěšné na všech úrovních. Upřednostňováním ekologických materiálů děláme společný krok k zodpovědnějšímu životnímu stylu, který uklidňuje naše svědomí a dává smysl našim nákupům. Použití materiálů rostliného původu bylo v souladu s vizí přemístit celou výrobu do Španělska a při výrobě tak moci použít energii z obnovitelných zdrojů.

Nádoba Ecologic se všemi výhodami plastu

Úložný box Ecologic je pevný, stálobarevný a má všechny výhody plastu. Můžete ho bez problému dát do myčky na nádobí. Budete sami překvapeni, že vlastně nepoznáte rozdíl mezi výrobkem vyrobeným z plastu a výrobkem z bambusových vláken. Úložný box Ecologic je skutečným vaším příspěvkem k ekologické a životnímu prostředí prospěšné domácnosti.

Specifikace

  • Značka: Compactor
  • Řada: Ecologic
  • Barva: bílá
  • Materiál: bambusová vlákna
  • Hmotnost: 0,45 kg
  • Rozměry (Š x V x H): 32 x 15 x 31 cm

Parametry

Barevné provedeníbílá