UPOZORNĚNÍ 6. 06. - 7.06. 2023 Zavřeno OPTIMA
Batoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrý
Batoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrýBatoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Měli k dispozici zboží, které jinde již bylo nedostupné. Dále byl provozovatel flexibilní ohledně dopravy.

Ověřený zákazník

Batoh Acra Adventure 60 L na náročnější horskou turistiku modrý

Batoh Acra Adventure 60 L ocení každý fanoušek horské turistiky. Nejenže poskytuje velký úložný prostor, ale zároveň má zpevněný zádový systém, perfektní ventilaci a pevnou konstrukci . Můžete si ho lépe upevnit k zádům pomocí bederního pásu s maximálním obvodem 130 cm a hrudního pásu . S tímto batohem si zajistíte dostatečné pohodlí i při výpravách do náročnějších terénů. …
Kód: 3643938PN: 05-BA60-MOZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Batoh Acra Adventure 60 L ocení každý fanoušek horské turistiky. Nejenže poskytuje velký úložný prostor, ale zároveň má zpevněný zádový systém, perfektní ventilaci a pevnou konstrukci. Můžete si ho lépe upevnit k zádům pomocí bederního pásu s maximálním obvodem 130 cm a hrudního pásu. S tímto batohem si zajistíte dostatečné pohodlí i při výpravách do náročnějších terénů. 

Hlavní přednosti

 • Zpevněný zádový systém a pevná konstrukce
 • Velké množství kapes
 • Nastavitelná délka ramenních popruhů
 • Bederní a hrudní pás pro více pohodlí při nošení batohu
 • Nízká hmotnost
 • Odvětrávání v zadní části

Kvalitní konstrukce

Batoh je velmi lehký. Váží pouze 1,11 kg. Batoh má v zadní části všitou hliníkovou nosnou konstrukci, která je lehká a zároveň velmi pevná. Polstrování na zádech je vyrobeno z chladivé pěny s vrchním materiálem Coolmax, který společně s tvarem a konstrukcí polstrování zabezpečuje kvalitní odvětrávaní zadní části při nesení batohu. Přední část batohu je vyztužená tak, aby batoh dobře držel tvar i pokud není úplně plný. 

Dostatek prostoru

Do batohu se vejdou všechny věci potřebné na vaše výpravy. Má 1 hlavní komoru s vrchním vstupem, spodní komoru, 2 síťované boční kapsy, vnitřní kapsu uvnitř víka, venkovní kapsu na víku, svislou kapsu na přední straně batohu a kapsu na přední straně batohu. Díky pomocným páskům a plastovým okám snadno na batoh připnete trekingové hole, boty nebo cepín. Pásky a oka vám zjednoduší přenášení těchto pomůcek. V pravé části batohu je vytvořený otvor pro trubičku na pití. Můžete tak do batohu umístit láhev nebo zásobník s vodou.

Turistický batoh Acra se hodí na túry do přírody

Na výlet i v dešti

Nezaleknete se ani špatného počasí. Odlehčený materiál má voděodolnou úpravu. K balení patří také pláštěnka, která je uložena v kapse na zip. Kapsa se nachází ve spodní části batohu a je přístupná zvenku dle potřeby.

Specifikace

 • Značka: Acra
 • Model: 05-BA60-MO
 • Určení: turistický batoh
 • Odolnost proti vodě: ano
 • Pláštěnka na batoh: ano
 • Hrudní pás: ano
 • Ramenní pás: ano

Parametry

 • Objem: 60 l
 • Barva: modrá
 • Materiál: OXFORD 210D/400D/600D
 • Hmotnost: 1,11 kg
 • Rozměry: 41 x 22 x 69 cm

Obsah balení

 1. 1x Batoh Adventure 60 L 

Parametry

Barevné provedenímodrá
Objem (l)60