SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Počítače a kancelář  Notebooky a příslušenství  Příslušenství  Ostatní příslušenství  Balíček miggo Home Office Kit
Balíček Miggo Home Office Kit
Balíček miggo Home Office KitBalíček miggo Home Office KitBalíček miggo Home Office KitBalíček miggo Home Office KitBalíček miggo Home Office KitBalíček miggo Home Office KitBalíček miggo Home Office Kit
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

Balíček miggo Home Office Kit

Sada Pictar Home Office je dokonalým řešením pro všechny kdo je na "Home Officu" a chce poskytovat kvalitní a dobře nasvícené video hovory. Zaměstnanci, firmy, studenti i běžní uživatelé dokáží s Home Office kitem přeměnit videohovor na efektivní a skvělý zážitek. Sada Home Office Kit je navržena tak, aby vám pomohla zachovat „atmosféru profesionality“, a to navzdory…
Kód: 3025188PN: MIGGOHOKVýrobce: miggoZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 999   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 652 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 12.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)16.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)16.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Sada Pictar Home Office je dokonalým řešením pro všechny kdo je na "Home Officu" a chce poskytovat kvalitní a dobře nasvícené video hovory.

Zaměstnanci, firmy, studenti i běžní uživatelé dokáží s Home Office kitem přeměnit videohovor na efektivní a skvělý zážitek.

Sada Home Office Kit je navržena tak, aby vám pomohla zachovat „atmosféru profesionality“, a to navzdory skutečnosti, že můžete v pyžamu strávit celý den.

18mm širokoúhlý objektiv Miggo PICTAR Smart snadno zacvaknete na váš telefon nebo notebook. Díky úhlu pokrytí 160 stupňů a 20 řežimům nastavení budete mít absolutní kontrolu nad zobrazeným obsahem.

Budiž světlo! A ať je to super profesionální.

Použijte technologii Pictar Smart Light k přeměně vaší domácí kanceláře na studiový videokonferenční stroj v přímém přenosu! Každý, kdo tráví čas před kamerou, vám řekne, že osvětlení je klíčem k tomu, abyste vypadali skvěle a aby se vaši kolegové soustředili spíše na to, co chcete říct, než na to, kde to sedíte.

Skvělý mini stativ

Po tolika letech ve fotografickém průmyslu věříme, že jsme přišli s nejflexibilnějším a snadno použitelným stativem na světě. Díky 5 flexibilním nohám a silikonovému krytu byl Splat 3N1 navržen pro stabilitu a odolnost na jakémkoli zařízení a na jakémkoli povrchu.