AQUA OPTIMA - 3x náhradní filtr EVOLVE+
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlá a bezproblémová komunikace, příjemné jednání. Vše naprosto bez chyby.

Ověřený zákazník

AQUA OPTIMA - 3x náhradní filtr EVOLVE+

Vodní filtry Evolve+ jsou vybaveny patentovanou 5-stupňovou technologií vodní filtrace, která účinně filtruje vodu z vodovodu a snižuje nečistoty, jako jsou mikroplasty, chlór, vodní kámen, herbicidy, pesticidy, olovo a těžké kovy. Vodní filtry Aqua Optima obsahují aktivní uhlí, které absorbuje chlór a odfiltruje organické nečistoty. Výjimečným rysem Evolve+ je jeho…
Kód: 3827436PN: EPS319Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
899   včetně DPH
Cena bez DPH: 743 Kč
Cena po registraci:
849 Kč
Cena bez DPH: 702 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)25.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vodní filtry Evolve+ jsou vybaveny patentovanou 5-stupňovou technologií vodní filtrace, která účinně filtruje vodu z vodovodu a snižuje nečistoty, jako jsou mikroplasty, chlór, vodní kámen, herbicidy, pesticidy, olovo a těžké kovy. Vodní filtry Aqua Optima obsahují aktivní uhlí, které absorbuje chlór a odfiltruje organické nečistoty.

Výjimečným rysem Evolve+ je jeho inovativní filtr, který pracuje až 3x rychleji než přední značka a zajišťuje rychlý přístup k vyčištěné vodě.

Použitím patentované 5-stupňové filtrační technologie Aqua Optima snižuje:

Vodní kámen
Chlór
Těžké kovy
Mikroplasty
A více
Každý filtr Evolve+ má životnost 30 dní (100 l) a může nahradit až 4000 plastových lahví na jedno použití ročně, což z něj činí ekologickou a nákladově efektivní volbu.

Víceúčelový filtr Evolve+ je kompatibilní se všemi předními značkami a hodí se pro více než 90 % konvic s vodním filtrem, včetně konvic Aqua Optima, dávkovačů vody Lumi a Aurora. Filtry Evolve+ lze také použít s džbány Brita Maxtra, Brita Maxtra+ a PerfectFit. Navíc bezproblémově funguje s Tesco, Wilko, AmazonBasics, značkovými džbány a všemi ostatními oválnými džbány na vodní filtr.