Spotřební elektronika  Televize  THOMSON SMART ANDROID LED TV 43"/ 43UG6400/ 4K Ultra HD 3840x2160/ DVB-T2/S2/C/
THOMSON SMART ANDROID LED TV 43"/ 43UG6400/ 4K Ultra HD 3840x2160/ DVB-T2/S2/C/ H.265/HEVC/ 2xHDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ E
THOMSON SMART ANDROID LED TV 43"/ 43UG6400/ 4K Ultra HD 3840x2160/ DVB-T2/S2/C/ H.265/HEVC/ 2xHDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ ETHOMSON SMART ANDROID LED TV 43"/ 43UG6400/ 4K Ultra HD 3840x2160/ DVB-T2/S2/C/ H.265/HEVC/ 2xHDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ ETHOMSON SMART ANDROID LED TV 43"/ 43UG6400/ 4K Ultra HD 3840x2160/ DVB-T2/S2/C/ H.265/HEVC/ 2xHDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ ETHOMSON SMART ANDROID LED TV 43"/ 43UG6400/ 4K Ultra HD 3840x2160/ DVB-T2/S2/C/ H.265/HEVC/ 2xHDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ ETHOMSON SMART ANDROID LED TV 43"/ 43UG6400/ 4K Ultra HD 3840x2160/ DVB-T2/S2/C/ H.265/HEVC/ 2xHDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ E
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.
Recenze spokojených zákazníků:
Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka
Ověřený zákazník
Thomson 43UG6400 Chytrý LED televizor disponující obrazovkou o úhlopříčce 43" , rozlišením 4K Ultra HD 3840 x 2160 obrazových bodů a podporou HDR10 . Pro příjem televizního vysílání je přítomen DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265 HEVC . Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi . Pro možnost…
Kategorie: Televize THOMSON
Kód: 3177914PN: 43UG6400Výrobce: THOMSONZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce
Popis produktu
Thomson 43UG6400
Chytrý LED televizor disponující obrazovkou o úhlopříčce 43", rozlišením 4K Ultra HD 3840 x 2160 obrazových bodů a podporou HDR10. Pro příjem televizního vysílání je přítomen DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265 HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro možnost přehrávání médií je přítomen USB port. O zvuk se starají reproduktory s celkovým výkonem 16 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu. Jako operační systém byl zvolen Android TV 9.0 Pie.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 43"
Poměr stran: 16:9
Rozlišení: 3840 x 2160
Zvukový výkon: 16 W
Přijímač: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Barva: černá
Parametry
Typ tuneruDVB-T2
Typ tuneruDVB-S2
Typ tuneruDVB-C
HDMI počet2
Podpora VESAAno
Rozlišení3840x2160 (UHD)
TechnologieLCD (LED podsvícení)
Úhlopříčka displeje43"
Barva rámečkuČerná
CI/CI+ slotCI+
Ethernet LANAno
Frekvence panelu50 Hz
Operační systémAndroid
PIPNe
Podpora 3DNe
Podpora DLNAAno
Spotřeba při provozu44 kWh
Třída energetické účinnostiE
Tvar obrazovkyRovná
Úhlopříčka37" - 49"
Výkon reproduktorů16 W