Spotřební elektronika  Audio  Sluchátka  realme Buds Air 2 white
realme Buds Air 2 white
realme Buds Air 2 whiterealme Buds Air 2 whiterealme Buds Air 2 whiterealme Buds Air 2 whiterealme Buds Air 2 white
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

realme Buds Air 2 white

Zbavte se hluku Buds Air 2 podporují potlačení hluku až o 25 dB a dokážou odfiltrovat většinu nízkofrekvenčního šumu, včetně hluku letadel, metra a dalších dopravních prostředků. Potlačují také hluk domácích spotřebičů, takže se můžete ponořit do hudby nebo do práce, aniž byste byli rušeni. Buďte slyšet, ať jste kdekoli Chcete-li slyšet zvuky ze svého okolí, zapněte Režim…
Kategorie: Sluchátka
Kód: 3209121PN: RMA2003WVýrobce: realmeZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 499   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 065 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 24.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Obr. Zbavte se hluku 1578244a

Zbavte se hluku

Buds Air 2 podporují potlačení hluku až o 25 dB a dokážou odfiltrovat většinu nízkofrekvenčního šumu, včetně hluku letadel, metra a dalších dopravních prostředků. Potlačují také hluk domácích spotřebičů, takže se můžete ponořit do hudby nebo do práce, aniž byste byli rušeni.

Obr. Buďte slyšet, ať jste kdekoli 1578244b

Buďte slyšet, ať jste kdekoli

Chcete-li slyšet zvuky ze svého okolí, zapněte Režim transparentnosti, abyste mohli pokračovat v konverzaci i s nasazenými sluchátky.

Obr. Vyzkoušejte aktualizovaný čip R2 1578244c

Vyzkoušejte aktualizovaný čip R2

Nový čip pro inteligentní potlačení hluku realme R2 kombinuje vysoký výkon s extrémně nízkou spotřebou energie pro stabilní připojení a nový bezdrátový zážitek.

Obr. Křišťálově čisté hovory 1578244d

Křišťálově čisté hovory

Sluchátka Buds Air 2 jsou vybavena duálními mikrofony pro vynikající snímání zvuku. S naším algoritmem omezení okolního hluku ENC je hluk ve vašem okolí potlačen, takže během hovorů budete moci jasně slyšet i v hlučném prostředí.

Obr. Hudba nepřetržitě 1578244e

Hudba nepřetržitě

Nový energeticky efektivní čip R2 zvyšuje dobu používání o 80 %, zatímco vysokokapacitní baterie maximalizuje dobu přehrávání. Rychlé nabíjení umožňuje 120 minut přehrávání po 10 minutách nabíjení.

Obr. Studiová kvalita zvuku 1578244f

Studiová kvalita zvuku

Karbonový povlak připomínající diamant se vyznačuje tvrdostí a odolností proti korozi srovnatelnou s diamanty. Vynikající přední a zadní rozšíření, citlivost a přechodová odezva zajišťují kvalitu na úrovni původního studiového zážitku.

Obr. Zcela nový výkonný Bass Boost+ 1578244g

Zcela nový výkonný Bass Boost+

realme Music Studio přichází se zcela novým řešením pro vylepšení basů Bass Boost+, které maximalizuje výkon našeho špičkového měniče pro zvýraznění basů a membrány DLC.

Obr. Nová generace hraní 1578244h

Nová generace hraní

Díky Bluetooth 5.2 a dvoukanálovému přenosu byla latence v herním režimu snížena na 88 ms – což je 35% zlepšení oproti předchozímu modelu. Poznejte dokonalou synchronizaci zvuku a obrazu.

Obr. Znásobte účinnost s dvoukanálovým přenosem 1578244i

Znásobte účinnost s dvoukanálovým přenosem

Dvoukanálový přenos Bluetooth s nízkou latencí přenáší zvuk do obou uší současně, což snižuje zpoždění a zabraňuje přerušení spojení.

Obr. Aktualizované Bluetooth 5.2 1578244j

Aktualizované Bluetooth 5.2

Bluetooth 5.2 snižuje spotřebu energie a stabilizuje signál. Sluchátka realme Buds Air 2 udržují silné připojení, i když se v okolí nacházejí desítky zařízení.

Obr. Když se barvy střetnou 1578244k

Když se barvy střetnou

Černá a modrá, stříbrná a bílá – tyto stylové barevné kombinace určitě zamotají hlavu, zvláště díky lesku podobnému drahokamu na horní části. Připravte se, že budete poutat pozornost.

Obr. Lehká a snadno se nosí 1578244l

Lehká a snadno se nosí

Jedno sluchátko váží pouhých 4,1 gramu – to je stejně jako 4 kancelářské sponky. V balení jsou tři velikosti náušníků, abyste si mohli vybrat ten, který vám vyhovuje.

Obr. Google Fast pair 1578244m

Google Fast pair

realme Buds Air 2 se automaticky připojí k vašemu telefonu, jakmile otevřete dobíjecí pouzdro. Google Fast Pair vám pomůže nastavit připojení, když provádíte párování poprvé.

Obr. Inteligentní detekce použití 1578244n

Inteligentní detekce použití

realme Buds Air 2 jsou navržena tak, aby „věděla“, kdy je nosíte. Když sluchátka sundáte, přehrávání se automaticky pozastaví. Pro lepší zážitek při nošení se při sundání jednoho sluchátka také druhé sluchátko automaticky přepne do Režimu transparentnosti.

Obr. Skutečná kvalita 1578244o

Skutečná kvalita

Všechna zařízení jsou podrobena přísnému testování k zajištění jejich odolnosti a kvality. IPX5 jsou voděodolná, takže je můžete nosit, i když se při činnosti potíte.

Obr. Aplikace realme Link se 3 předvolbami ekvalizéru 1578244p

Aplikace realme Link se 3 předvolbami ekvalizéru

Přizpůsobte si svá realme Buds Air 2 pomocí aplikace realme Link – nastavte dotykové funkce pro zapnutí/vypnutí ANC, vstup/výstup z herního režimu, nastavení ovládání ekvalizéru a další.

Specifikace:

  • Bluetooth: 5.2
  • Zvukový měnič: 10mm karbonový měnič připomínající diamant
  • Potlačení hluku: Active Noise Cancellation (ANC) až 25 dB, duální mikrofon ENC pro volání
  • Efektivní dosah: 10m
  • Výdrž baterie: Dobíjecí pouzdro + sluchátka: Přehrávání 22,5 hodiny při 50% hlasitosti a kvalitě AAC se zapnutým potlačením hluku, přehrávání 25 hodin při 50% hlasitosti a kvalitě AAC s vypnutým potlačením hluku.
  • Doba nabíjení: 2 hodiny pro úplné nabití dobíjecího pouzdra a sluchátek; 1 hodina pro úplné nabití pouze sluchátek.
  • Stupeň voděodolnosti: IPX5 (pouze sluchátka)
  • Zvukový kodek: AAC. SBC
  • V balení: Realme Buds Air 2, dobíjecí pouzdro, informační karta, nabíjecí kabel type-c, uživatelská příručka, karta bezpečnostních standardů, náušníky (S/M/L, M nainstalovány ve výchozím stavu)

Parametry

Typ sluchátekŠpunty